Idealny prezent dla mężczyzny – wrangler jeans

Mając na uwadze popularność poprzedniej współpracy oraz nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, Wrangler i Leatherman łączą siły po raz kolejny, stawiając na swoje kultowe produkty.

Współpraca opiera się na współczesnym (Greensboro) i klasycznym (Texas) stylu spodni Wrangler poddanych obróbce, w wyniku czego stały się wodoodporne i dwa razy mocniejsze od standardowego denimu, a także na specjalnej wersji produktu marki Leatherman – Piranha 2 – narzędzia w klasycznym miedzianym wykończeniu, dzięki któremu idealnie komponuje się ze słynnymi nitami Wranglera – to idealny upominek dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W obydwu fasonach przednie kieszenie wzmocniono oraz wyposażono w dedykowane przegródki na kieszonkowy multitool Piranha 2 firmy Leatherman, jednoczęściowe narzędzie gotowe na codzienne przygody. Wykonane zostało z jednego kawałka hartowanej stali, aby móc używać go do szybkich akcji typu dokręcanie lub luzowanie śrub czy nawet do otwierania butelek piwa z przyjaciółmi.

Wrangler x Leatherman powołują do życia filozofię Born Ready – obietnicę tworzenia innowacyjnych produktów, które przesuwają granice denimu, aby ułatwić życie ich użytkownika. Zaprojektowane z myślą o mieszkańcach miast, produkty Wranglera dają miłośnikom przygód na świeżym powietrzu możliwość noszenia odzieży, pozwalającej na wyruszenie ku przygodzie; odzieży, która pomoże im łatwo zmienić styl z miejskiego na casualowy, jednocześnie zachowując swój charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj