DENIM COLLECTION od OMBRE ’23

Tej wiosny w kolekcji OMBRE prostota formy spotyka się z ponadczasowym charakterem denimu na styku koloru i struktury. Tworzy niepowtarzalny styl,  który finalnie znajduje swoje miejsce w każdej szafie współczesnego mężczyzny. To styl OMBRE, który od dawna dotrzymuje kroku panującym trendom, uniwersalna klasyka doprawiona szczyptą nonszalancji. Potrafi być nowoczesny w swojej uniwersalności, niestandardowy, ale i zachowawczy, casualowy bądź elegancki.

OMBRE_DENIM COLLECTION (1) OMBRE_DENIM COLLECTION (2) OMBRE_DENIM COLLECTION (6) OMBRE_DENIM COLLECTION (7) OMBRE_DENIM COLLECTION (8) OMBRE_DENIM COLLECTION (9) OMBRE_DENIM COLLECTION (10) OMBRE_DENIM COLLECTION (11) 

DENIM – idealnie skrojony fundament casualowego męskiego looku. Wymowna i charakterystyczna prostota formy, czerpiąca z minionych dekad. Nieśmiertelny od 1873 r. wciąż inspiruje i skłania do modowych eksperymentów tworząc idealną bazę do swobodnych i komfortowych stylizacji. To swoboda wyrażania swojego stylu, przełamywanie modowych schematów, komfort i moda bez żadnych ograniczeń. To pewność siebie, uwolnienie swoich pragnień i oczekiwań wobec panujących trendów. Nieskończone możliwości łączenia jeansowych katanek, koszul  ze spodniami  slim fit czy taper.

Denimowa kolekcja OMBRE to prawdziwe modowe wyzwolenie. Ponadczasowe  odcienie indygo, marmurkowe desenie czy głębokie granaty, szarości idealnie adoptują się w trendowych fasonach spodni, koszul czy katanek. Dla tych, dla których komfort to klucz do udanej stylizacji OMBRE proponuje uniwersalne, wygodne formy. Klasyczne czy awangardowe? O regularnej nogawce, czy bardziej trendy?  Projektanci OMBRE zadbali, aby jeansowe propozycje były skrojone na miarę oczekiwań klientów marki, były dopasowane nie tylko do ich upodobań, ale też charakterów. Kolekcja jeansów od OMBRE to kilkadziesiąt jeansowych modeli w różnych fasonach i kolorach. Stanowią swoistą mieszankę tradycyjnych faktur, przetarć i detali. 

Ponadczasowość nie tylko koloru, ale formy i samego denimu pozwoli tej wiosny każdemu mężczyźnie na tworzenie super casualowych stylizacji.