Polscyprojektanci.com – wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy

Połączenie butiku, showroomu oraz sklepu internetowego to nowość na polskim rynku PolscyProjektanci.com to serwis reprezentujący około pięćdziesięciu projektantów z całego kraju. To również jedyne w Polsce połączenie butiku, showroomu oraz sklepu internetowego. Oferta dostępna jest stacjonarnie w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 57, internetowo za pomocą serwisu PolscyProjektanci.com a dla klientów zagranicznych PolishFashionDesigners.com
Miejsce powstało, aby pokazać różnorodność i charakter polskiej mody oraz otworzyć ją na szare ulice. Dobór asortymentu oparty jest na wyborze oryginalnej i nietuzinkowej kolekcji wpisującej się w aktualnie obowiązujące trendy. Decydującym elementem jest również materiał wyprodukowanych ubrań, bez szarej dzianinowej „dresówki”.
W ofercie można znaleźć wyroby, które wyszły spod igły polskich projektantów, między innymi bogatą kolekcję damską – sukienki, spódnice, płaszcze, swetry oraz męską – koszule, muchy, swetry, marynarki i garnitury w atrakcyjnych cenach.
Wszystkie projekty dostępne są na www.polscyprojektanci.com

PolscyProjektanci.com_butki_showroom_sklep_internetowy (6)

1 KOMENTARZ