O Nas

Fashion Media to portal, w którym możesz odnaleźć samego siebie, siebie jako człowieka, którym jesteś i którym chciałbyś być. Taka jest nasza idea, taki jest sens naszego działania, takie jest nasze pragnienie. Fashion Media to MODA, URODA i STYL. Fashion Media to wszystko w czym może spełnić się człowiek, przez to jak wygląda, jak wyraża się poprzez sztukę, jak chciałby i może się zaprezentować. Fashion Media jest dla wszystkich, którzy pragną wyrazić się dla świata, pragną zaistnieć wśród ludzi dzięki temu, co potrafią najlepiej. Fashion Media chce przede wszystkim pomóc takim właśnie ludziom, ludziom którzy chcą w jakiś sposób pokazać siebie innym. Fashion Media to nade wszystko sztuka i to te jej dziedziny, które są nam najbliższe. Bo MODA to nie tylko ubieranie, URODA to nie tylko pielęgnowanie ciała, STYL to nie tylko sposób przedstawienia siebie – wszystko to sztuka, a ile ona może mieć twarzy, przekonasz się odwiedzając nasz portal.

Fashion Media zaprasza zatem do współpracy wszystkich, którzy szukają spełnienia w sztuce. Dajemy Wam możliwość wyrażenia siebie tu i teraz! Przysyłajcie do nas swoje prace, piszcie teksty o modzie, urodzie i stylu, o tym co dzieje się w Waszym mieście, o wystawach i imprezach, związanych tematycznie z naszym portalem. Piszcie o tym, co Wam się podoba i co chcielibyście u nas zobaczyć. Pytajcie, wyrażajcie własną opinię, proście o radę. My postaramy się rozwiązać każdy Wasz problem i nade wszystko – pozwolimy Wam twórczo zaistnieć!

Zachęcamy zatem do wnikliwego spojrzenia na siebie, do odkrywania swego bogactwa, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, niezależnie od tego ile masz lat i skąd pochodzisz. Spójrz w siebie głębiej, odrzuć stereotypy i miej odwagę być sobą. Żywimy nadzieję, że pomoże Ci w tym portal Fashion Media

Redakcja FashionMedia.pl