Artykuł sponsorowany

Zamów artykuł sponsorowany

Napiszemy dla Państwa artykuł sponsorowany, który w istotny sposób spowoduje wzrost świadomości istnienia marki czy konkretnego produktu.
Artykuł sponsorowany
Artykuły sponsorowane to odpłatnie zamieszczane informacje reklamowe przekazane w sposób naśladujący „zwykły” (nie reklamowy) przekaz informacyjny. Artykuł zazwyczaj ma formę recenzji, felietonu, wywiadu, lub reportażu. W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

Artykuł zawiera często autora, logo firmy i stronę www (np. w formie stopki z informacją o autorze) tak aby czytelnik uzyskujący obiektywne informację w łatwy sposób pamiętał o ich źródle. Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video, linków kierujących do serwisu Klienta (wszystkie materiały dostarcza Klient). Artykuły sponsorowane publikowane są bezterminowo.

Wszelkie informacje dotyczące form reklamy oferowanej przez FashionMedia.pl mogą Państwo uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem na adres redakcja@fashionmedia.pl.

Aktualny cennik: Cennik reklam.