GO TO THE PARTY! – karnawałowa kolekcja OMBRE

Czas karnawału to jedyna okazja w roku kiedy z nieograniczoną fantazją bawimy się eleganckim stylem i błyskiem. Z wielkim sentymentem wracamy wtedy do klasyki, ale też dajemy się ponieść gorącym trendom. Zadajemy sobie odwieczne pytanie ,,Elegancko czy ekstrawagancko? – jedno jest pewne, każdy z nas tej nocy chce poczuć się jak król, czy królowa karnawału.

OMBRE w tegorocznej kolekcji karnawałowej stawia na klasykę w głębokich tonacjach czerni. Szykowne tkaniny, proste klasyczne fasony w swojej prostocie i elegancji idealnie wpisują się w klimat karnawałowych imprez. Zestawione z akcesoriami skórzanymi paskami, biżuteryjnymi dodatkami przełamują uniwersalny classic style. W tym sezonie karnawałowym must have męskiej stylizacji będzie kamizelka, to ona zestawiona ze spodniami slim i marynarką będzie tworzyć nobliwy, lekko nonszalancki look. W wydaniu mniej formalnym odnajdujemy dobrze skrojone tkaninowe i bawełniane koszule czy spodnie regularnym kroju.

Karnawałowy czas w modzie rządzi się swoimi prawami. W tym roku króluje lekko nonszalancki styl w tonacjach głębokiej czerni, intrygujący i zaskakujący, co zwiastuje , że kolejny rok będzie nosił się wyjątkowo modnie.

OMBRE inspiruje i zachęca do modowych poszukiwań. W blasku karnawałowych błysków nie zapomnijmy oprócz wystrzałowej kreacji ubrać się przede wszystkim w dobry humor.

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (1)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (2)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (4)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (5)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (6)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (7)

OMBRE_kolekcja karnawałowa’23 (8)