BYTOM x JIMEK – limitowana kolekcja

BYTOM x JIMEK 3 BYTOM x JIMEK 2BYTOM x JIMEK - limitowana kolekcja BYTOM x JIMEK - limitowana kolekcjaW dobie szybkiej mody, gdzie produkcja masowa i plastikowe elementy stają się normą, pojawia się potrzeba powrotu do korzeni, do tego, co autentyczne i prawdziwe. Marka BYTOM, znana z klasycznej elegancji i dbałości o rzemieślnicze wartości, łączy siły z wybitnym kompozytorem Radzimirem Dębskim, znanym również jako JIMEK. Wspólnie tworzą kolekcję, która jest świeżym oddechem w świecie męskiego krawiectwa.

Właśnie debiutuje limitowana kapsuła BYTOM x JIMEK, która jest esencją stylu smart casual. We współpracy z JIMEK, który uczestniczył w każdym etapie tworzenia kolekcji, marka BYTOM prezentuje odzież, która jest hołdem dla tradycyjnego męskiego krawiectwa. Jak mówi JIMEK: „To jest powrót do tego, co kiedyś miało znaczenie, a gdzieś po drodze o tym zapomnieliśmy. Coraz ciężej trafić na coś takiego, w tym plastikowym świecie”.

W kolekcji dominuje jakość, dbałość o szczegóły i prostota designu. Wszystkie ubrania są szyte w Polsce z najwyższej jakości tkanin, w tym wełny i wełny merino. Wśród propozycji znajdziemy zarówno eleganckie płaszcze, koszule i marynarki, jak i elementy bardziej codzienne, takie jak swetry, T-shirty, bluzy czy spodnie. Kolekcja została zaprojektowana w stonowanej kolorystyce, która komplementuje regularną linię marki BYTOM, pozwalając jednocześnie na wiele różnych stylizacji.

Nie tylko odzież świadczy o wielowymiarowej współpracy między marką a kompozytorem. JIMEK skomponował specjalny utwór, który jest muzycznym tłem dla procesu powstawania kolekcji. Ta unikatowa kompozycja, „szyta na miarę”, stanowi podkład dla kampanii promującej kolekcję.

Kapsuła BYTOM x JIMEK to nie tylko modny wybór, ale również świadome postawienie na jakość, tradycję i autentyczność w świecie mody. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową propozycją, gdzie męskie krawiectwo spotyka się z eklektyczną duszą artysty.