ROCK NA WSCHODNIĄ NUTĘ – MĘSKA KOLEKCJA HOUSE NA JESIEŃ

W jesiennej, męskiej kolekcji HOUSE znalazła się wyjątkowa linia, która zainteresuje wielbicieli stylu naszych wschodnich sąsiadów. Marka zręcznie połączyła w niej rosyjskie inspiracje ze zdecydowanym, rockowym stylem, tworząc eklektyczną kolekcję z nutą wschodniej nostalgii.

Inspiracje Rosją w jesiennej kolekcji HOUSE widoczne są wyraźnie w fasonach i wzorach, które – nawiązując do tradycji – jednocześnie kontrastują z nowoczesnymi, miejskimi formami i rockowym charakterem.

Podstawę linii tworzą grunge’owe koszule w kratę, skórzane ramoneski, ciemne jeansy ze skórzanymi detalami i wąskie spodnie z lekko obniżonym krokiem. Nawiązania do rosyjskiej sztuki i kultury pojawiają się przede wszystkim w nadrukach – od kolorowych babuszek na bluzach i T-shirtach po charakterystyczne ornamenty w stylu żakardowych zdobień na podszewkach kurtek-bomberów.

Wschodnie klimaty przywołują też na myśl detale, które kojarzą się z rosyjskim romantyzmem lub nawiązują do uniformów carskiej Rosji, na przykład szalowe kołnierze, wysokie stójki czy dwurzędowe zapięcia w ciepłych, jesiennych kurtkach. Wszystko to składa się na wyjątkową całość – niepokorną i zdecydowaną, z wyraźną, romantyczno-sentymentalną nutą.

Ubrania z najnowszej, jesiennej kolekcji można kupić w salonach HOUSE w całej Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj