ANIA KRUK otworzyła showroom w centrum Warszawy

Przy ulicy Mokotowskiej – najmodniejszej ulicy Warszawy, powstał nowy butik ANIA KRUK. To pierwszy salon młodej marki połączony z showroomem. Oryginalne wnętrze butiku nawiązuje do prawie 200-letniej tradycji jubilerskiej rodziny Kruków.  

Ulica Mokotowska to modowe centrum stolicy. Swoje butiki otworzyli tu najważniejsi polscy projektanci, na modowych zakupach można spotkać gwiazdy, blogerki i warszawskie fashionistki. Nie mogło nas tu zabraknąć — mówi Ania Kruk, główna projektantka marki, która wraz z bratem Wojciechem Krukiem juniorem stoi za szyldem ANIA KRUK. Do nowo otwartego showroomu w pierwszej kolejności będą trafiały nasze najnowsze kolekcje, tu można także podpatrzeć nas przy pracy projektowej czy w komfortowo zaprojektowanej przestrzeni porozmawiać z nami o modzie.

 Wnętrze butiku zaprojektowane przez architektów ze studia mode:lina jest współczesną interpretacją tradycyjnego zakładu złotniczego. Zamiast charakterystycznych dla butików z biżuterią witryn znajdziemy tu perforowane ściany, które w warsztatach złotniczych służyły do przechowywania narzędzi. Oprócz części ekspozycyjnej w salonie zaaranżowano miejsce pracy projektowej i przestrzeń do spotkań prasowych.

Salon przy ul. Mokotowskiej to już dziesiąty obiekt na mapie sieci butików ANIA KRUK w Polsce i  zarazem trzeci firmowy sklep młodej marki w Warszawie. Oficjalne otwarcie showroomu połączone z prezentacją zimowych kolekcji zaplanowano na wrzesień br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj