Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie

Polska marka COSEL została doceniona i zaproszona na Fashion Week w Mediolanie. Pokaz odbył się 26 września w Palazzo Visconti, a organizatorem był Emerging Talents.

Najnowsza kolekcja Queen of the Coral Reefs zainspirowana jest podwodnym światem raf koralowych. Marka oprowadza nas po magicznym świecie pełnym barw, gdzie fantazja spotyka się ponadczasowością. Urzeka swoim pięknem, lekkością i harmonią, które wnika i pozostaje w myślach na dłużej. COSEL wydobywa z kobiety siłę i pewność siebie, a równocześnie podkreśla jej atrakcyjność i urokliwość.

Projekty powstały z wysokogatunkowego jedwabiu, a oryginalne nadruki zachwycają niepowtarzalnością.  Projektantka kieruje swoją kolekcję do kobiet świadomie podążającymi  za swoimi wartościami, wrażliwych na piękno, które nie są obojętne na przyszłość naszej planety.Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie Polska marka COSEL na Fashion Week w Mediolanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj