MOHITO Prairie Girl

Naturalna wygoda w parze z najnowszą modą i kobiecością. Poznaj jesienną kolekcję MOHITO Prairie Girl.MOHITO Prairie Girl (11)

Miękkie i puszyste swetry w twarzowych beżach, kurtki z kożuszkiem czy najmodniejsze ubrania z imitacji skóry to idealne rozwiązanie na nadchodzące chłodniejsze dni.

Prairie Girl to kolekcja pełna kolorów ziemi, kwiatowych printów i miękkich faktur.

Podkreślone ramiona i podkreślona talia to znaki rozpoznawcze kolekcji. Charakterystyczne bufki znajdziecie w swetrach i sukienkach ze sztucznej skóry.

Skórzane botki na szpilce czy czarne botki na szerszym obcasie doskonale sprawdzą się na jesienne spacery ale też cieplejsze weekendy.

W sezonie Jesień Zima 2020 Mohito postawiło również na sztuczną skórę. Ten materiał pojawił się w formie koszuli z długim i krótkim rękawem, spódnicy czy sukienek.

MOHITO Prairie Girl (12) MOHITO Prairie Girl (13) MOHITO Prairie Girl (1) MOHITO Prairie Girl (2) MOHITO Prairie Girl (3) MOHITO Prairie Girl (4) MOHITO Prairie Girl (5) MOHITO Prairie Girl (6) MOHITO Prairie Girl (7) MOHITO Prairie Girl (8) MOHITO Prairie Girl (9) MOHITO Prairie Girl (10)

Fotografka: Aldona Karczmarczyk

Modelka: Krysia Ziółek

Włosy: Patryk Nadolny

Make-up: Marcin Kulak

Stylizacja: MOHITO

Produkcja: Van Dorsen Artists