A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Week

A$AP Rocky i PUMA Prezentują Najnowszą Kolekcję w Paryżu.

21 czerwca, podczas prestiżowego Paris Fashion Week, w luksusowym Hotel de Maison odbyła się wyjątkowa prezentacja nowej kolekcji AWGE, stworzonej przez A$AP Rocky’ego. Kolekcja ta została wzbogacona o najnowsze modele obuwia oraz akcesoria z linii A$AP Rocky x PUMA, wprowadzając powiew świeżości i innowacji na paryski wybieg.A$AP ROCKY x PUMA Paris Fashion Week (2) A$AP ROCKY x PUMA Paris Fashion Week (4) A$AP ROCKY x PUMA Paris Fashion Week (5) A$AP ROCKY x PUMA Paris Fashion Week (1)

Współpraca A$AP Rocky’ego z PUMA po raz kolejny przyniosła spektakularne efekty. Na pokazie zaprezentowano m.in. limitowaną reedycję modelu OG Inhale z 2000 roku, tym razem w kolorze summer-melon high-risk red. Ten unikalny model miał swoją premierę w maju i został osobiście wybrany przez Rocky’ego z archiwum PUMA. Jesienią tego roku model Inhale pojawi się w różnych kolorach, charakteryzujących się niestandardowym haftem, ręcznie przetartymi detalami na cholewce i podeszwie środkowej oraz postrzępionymi krawędziami, co nadaje im wyjątkowy charakter.

Pokaz AWGE był również okazją do powrotu na wybieg ikonicznych modeli Mostro i Mostro 3.D. Te unikalne buty zadebiutowały podczas The Amazing Mostro Show prezentowanego przez PUMA na NYFW w lutym. Model Mostro, innowacyjny w 1999 roku, stał się dziełem sztuki w dzisiejszych czasach. Ekskluzywna wersja Mostro 3.D została stworzona jako ewolucja estetyki Mostro i jest pierwszym w pełni trójwymiarowo drukowanym obuwiem PUMA. Wyróżniające się charakterystyczną, kolczastą podeszwą, styl 3.D oraz czarno-biały perforowany Mostro, podkreślają zamiłowanie Rocky’ego do ciekawych i niekonwencjonalnych detali.

Na wybiegu nie mogło zabraknąć również klasycznego modelu PUMA Speedcat, dostępnego w kolorach czarnym i czerwonym. Ten model, łączący dziedzictwo wyścigowe z innowacją, jest już dostępny do kupienia na PUMA.com. Z kolei czarno-biały model Mostro zadebiutuje 13 lipca, a nowe wersje modeli Inhale i Mostro 3.D od Rocky’ego będą dostępne we wrześniu.

Współpraca A$AP Rocky’ego z PUMA to doskonały przykład, jak moda i muzyka mogą przenikać się nawzajem, tworząc niepowtarzalne i inspirujące projekty. Kolekcja zaprezentowana w Paryżu pokazuje, że granice między sztuką a modą są płynne, a innowacyjne podejście do klasyki może prowadzić do niezwykłych rezultatów.