GORĄCE NAZWISKA ŚWIATA MODY, CZYLI ZA KULISAMI NOWEJ KAMPANII BOHOBOCO

Duet BOHOBOCO już po raz czwarty postawił na Magdę Jasek, która jak twierdzą projektanci, doskonale odzwierciedla styl kolekcji i uosabia esencję filozofii Bohoboco.

Modelka rozpoczęła współpracę przy kampaniach wizerunkowych BOHOBOCO w 2011 roku, wtedy projektanci, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, odkryli tę rudowłosą Polkę o eterycznej urodzie. Magda wówczas stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Dzisiaj Magda jest jednym z najgorętszych nazwisk z listy top modelek, i pomimo wielu obowiązków i podróży między Nowym Jorkiem a Paryżem, nie odmówiła współpracy z Bohoboco i z radością po raz kolejny została twarzą kolekcji duetu. „Doskonale rozumiem jakiej energii szukają Bohoboco, czego oczekują od modelki. Atmosfera podczas sesji była doskonała, było dużo śmiechu i zabawnych sytuacji, szczególnie podczas kręcenia wideo. Prawie zapomniałam że jestem w pracy” podsumowała współpracę przy projekcie Magda.

Delikatna i naturalna urody Magdy idealnie komponuje się z kolekcją, którą projektanci przygotowali na sezon jesień – zima 2014/2015. Efekty pracy będzie można zobaczyć już we wkrótce. Do tego czasu, uchylając nieco rąbka tajemnicy, zapraszamy do galerii zdjęć zza kulis.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj