GORĄCE NAZWISKA ŚWIATA MODY, CZYLI ZA KULISAMI NOWEJ KAMPANII BOHOBOCO

Duet BOHOBOCO już po raz czwarty postawił na Magdę Jasek, która jak twierdzą projektanci, doskonale odzwierciedla styl kolekcji i uosabia esencję filozofii Bohoboco.

Modelka rozpoczęła współpracę przy kampaniach wizerunkowych BOHOBOCO w 2011 roku, wtedy projektanci, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, odkryli tę rudowłosą Polkę o eterycznej urodzie. Magda wówczas stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Dzisiaj Magda jest jednym z najgorętszych nazwisk z listy top modelek, i pomimo wielu obowiązków i podróży między Nowym Jorkiem a Paryżem, nie odmówiła współpracy z Bohoboco i z radością po raz kolejny została twarzą kolekcji duetu. „Doskonale rozumiem jakiej energii szukają Bohoboco, czego oczekują od modelki. Atmosfera podczas sesji była doskonała, było dużo śmiechu i zabawnych sytuacji, szczególnie podczas kręcenia wideo. Prawie zapomniałam że jestem w pracy” podsumowała współpracę przy projekcie Magda.

Delikatna i naturalna urody Magdy idealnie komponuje się z kolekcją, którą projektanci przygotowali na sezon jesień – zima 2014/2015. Efekty pracy będzie można zobaczyć już we wkrótce. Do tego czasu, uchylając nieco rąbka tajemnicy, zapraszamy do galerii zdjęć zza kulis.