Moda sportowa 2023: co jest na topie?

Buty sportowe to nie tylko niezbędny element wyposażenia każdego sportowca, ale również modny dodatek do codziennych stylizacji. W sezonie 2023 w trendach dominuje klasyka, ale pojawiają się również nowe, ciekawe rozwiązania.

Buty męskie do biegania

buty do bieganiaWśród butów do biegania na topie są modele w klasycznych kolorach, takich jak biały, czarny i szary. Popularne są również buty w pastelowych odcieniach, które świetnie sprawdzą się na wiosnę i lato. W trendach pojawiają się również buty z elementami retro, np. z zamszu czy skóry.

Buty męskie tenisowe

Buty męskie tenisWśród butów tenisowych na topie są modele w wyrazistych kolorach, np. neonowych. Popularne są również buty z oryginalnymi wzorami, np. z motywem zwierzęcym. W trendach pojawiają się również buty z elementami eko, np. wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Buty do siatkówki męskie

Buty do siatkówki męskieWśród butów do siatkówki na topie są modele, które zapewniają dobrą przyczepność do podłoża. Popularne są również buty z amortyzacją, która chroni stopy przed urazami. W trendach pojawiają się również buty z elementami retro, np. z zamszu czy skóry.

Oprócz klasyki, w trendach sportowych 2023 pojawiają się również nowe, ciekawe rozwiązania. Warto więc eksperymentować z modą i znaleźć buty, które będą nie tylko wygodne, ale również stylowe.

Oto kilka propozycji modnych butów sportowych na sezon 2023: