Creeper Phatty Earth Tone od FENTY x PUMA

FENTY x PUMA Creeper Phatty Earth Tone Rhiana (1)FENTY wspólnie z PUMA ogłosiło premierę najnowszego modelu sneakersów, Creeper Phatty Earth Tone, z okazji Światowego Dnia Ziemi. Kultowy model, który zrewolucjonizował świat streetwearu w 2015 roku, powraca teraz w odświeżonej odsłonie, idealnie wpisując się w rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne i estetycznie dopracowane produkty.

Projekt, który pierwotnie zadebiutował we wrześniu 2015 roku jako platformowa wersja kultowych sneakersów PUMA Suede, szybko zdobył uznanie, zdobywając tytuł Buta Roku od Footwear News w 2016 roku. Creeper stał się ikoną nie tylko dla entuzjastów streetwearu, ale również jako symbol nowoczesnej estetyki i odwagi w projektowaniu.

Nowa edycja Creeper Phatty charakteryzuje się jeszcze bardziej wyrazistym designem z ponadwymiarową konstrukcją i gumową podeszwą. Wyróżniają się wysokiej jakości materiałami, wytłaczanymi detalami oraz złotymi zdobieniami, które dodatkowo podkreślają ekskluzywność i unikatowy charakter obuwia.FENTY x PUMA Creeper Phatty Earth Tone Rhiana (2)

Oferowany w trzech kolorystykach – całkowitym kolorze taupe, zielonej mgły oraz ciepłej bieli – Creeper Phatty Earth Tone odpowiada na różne gusty i potrzeby, bez względu na wiek czy płeć. Różnorodność opcji sprawia, że każdy miłośnik streetwearu znajdzie coś dla siebie.

Kampania reklamowa, której twarzą jest Rihanna, dyrektor kreatywna FENTY, oraz fotografią zajęła się Philippa Price, bazuje na idei „niepostrzeżonego działania”. Przez dynamiczną eksplorację sztuki kamuflażu, kampania idealnie wpisuje się w koncepcję ekologiczną, eksponując produkty w naturalnych tonacjach, które harmonijnie komponują się z otoczeniem.FENTY x PUMA Creeper Phatty Earth Tone Rhiana (1)

Londyński event, który odbył się w przekształconej w podziemny ogród przestrzeni, był kulminacją tej kampanii. Goście mogli doświadczyć interaktywnych prezentacji produktów, magicznych występów i unikatowej oprawy muzycznej, co jeszcze bardziej wzmocniło związek marki z kulturą i sztuką.FENTY x PUMA Creeper Phatty Earth Tone Rhiana (3)

Creeper Phatty Earth Tone od FENTY x PUMA to nie tylko kolejny krok w ewolucji streetwearu, ale także dowód na to, że moda i środowisko mogą iść ręka w rękę, tworząc produkty, które są zarówno estetycznie przyciągające, jak i świadome ekologicznie.