Powrót Legendy: PUMA Speedcat w Nowej Odsłonie na 2024 Rok

PUMA przywraca na rynek jedną ze swoich najbardziej ikonicznych sylwetek – model Speedcat, który niegdyś nosili najwięksi mistrzowie Grand Prix. Zaprojektowany pierwotnie z myślą o najszybszym sporcie na świecie, but ten odcisnął swoje piętno w historii Formuły 1™. Teraz, w nowej wersji na rok 2024, ponownie wyrusza w pogoni za podium, łącząc dziedzictwo sportów motorowych z nowoczesnym stylem. Nowa edycja na rok 2024, jest hołdem dla przeszłości i inspiracją dla przyszłości. To symbol siły, innowacji i nieustannego dążenia do bycia najlepszym, zarówno na torze, jak i poza nim.PUMA Speedcat 2024 (2) PUMA Speedcat 2024 (3) PUMA Speedcat 2024 (1)

Nowa Wersja Klasyki

Pierwszym z modeli, który trafia na rynek, jest niskoprofilowy Speedcat z luksusowym wykończeniem zamszem. Dostępny w klasycznych kolorach czarnym i czerwonym, nawiązuje do barw ikonicznych zespołów wyścigowych F1. Buty te są hołdem dla uniformów wyścigowych z początku lat 2000, a ich wygląd dopełniają haftowany kot na czubku oraz złote logo na języku i nad paskiem Formstrip. Nowa edycja Speedcat bazuje na ognioodpornych butach wyścigowych noszonych przez kierowców Grand Prix w latach 80. i 90.

Dziedzictwo i Nowoczesność

Model Speedcat, który zadebiutował w 1999 roku, szybko stał się ulubieńcem zarówno na torze, jak i poza nim, zdobywając popularność w świecie mody i kultury sneakersów. Jego smukłe, inspirowane wyścigami linie i aerodynamiczny wygląd pozwoliły mu zaistnieć w modowych stolicach takich jak Londyn, Berlin, a nawet Korea. Model ten zainspirował również kolejne wariacje, takie jak PUMA Drift Cat i Race Cat. Do dziś oryginalny Speedcat pozostaje najlepiej sprzedającym się butem PUMA w historii.

Współpraca z NAKED Copenhagen

Partnerem PUMA przy premierze modelu Speedcat 2024 jest NAKED Copenhagen, kopenhaski detalista znany ze swojego globalnego, kobiecego głosu. Wspólnie promują Speedcat w kampanii prowadzonej przez kobiety, celebrując to, co oznacza bycie pionierem zarówno na torze, jak i poza nim. Kampania ta oddaje hołd kobietom-liderkom, inspirując przyszłe pokolenia.

Twarz Kampanii: Sierra Rena

Muza i twarz kampanii to stylistka i twórczyni Sierra Rena, która ucieleśnia odważną autoekspresję i postawę opartą na pionierkach przed nią. Jej determinacja, by inspirować przyszłe pokolenia, doskonale wpisuje się w ideę kampanii, która przedstawia model Speedcat jako symbol wzmocnienia i innowacji.

Symbol Wzmocnienia i Innowacji

Oddając hołd dziedzictwu modelu Speedcat, kampania promująca nową wersję na rok 2024 przedstawia tę sylwetkę jako symbol wzmocnienia i innowacji. Buty te łączą sportowe korzenie z nowoczesnym stylem, podkreślając znaczenie bycia pionierem w każdej dziedzinie życia.