Diadora Atomo V7000 – nowoczesne buty z klasycznym stylem

Nowe buty sportowe Atomo V7000, to kolejna propozycja włoskiej marki, która łączy w sobie najnowsze technologie z unikalnym designem. Dzięki wadze 260g są jednymi z najlżejszych butów do biegania i klasycznym modelem inspirowanym latami 90. XX wieku. Jednocześnie wyposażone są w najnowsze technologie, które zapewniają komfort i wygodę podczas aktywności sportowej.

Buty Atomo V7000 to propozycja dla miłośników stylu retro, którzy cenią sobie nie tylko modny wygląd, ale także trwałość i wygodę. Buty posiadają amortyzację między innymi z pianki EVA, co gwarantuje ochronę przed wstrząsami i pozwala na wygodne poruszanie się na różnych nawierzchniach. Ponadto, buty posiadają gumową podeszwę zewnętrzną, która gwarantuje doskonałą przyczepność. Podeszwa środkowa została wykonana w technologii DD Anima. Zaprojektowano ją po to, aby zapewnić niską wagę i wysoki poziom zwrotu energii. Wszystko to dla płynnego i dynamicznego biegu.

V7000 to nie tylko buty sportowe, ale również element mody ulicznej. Ich oryginalny design i bardzo dobre dopasowanie sprawiają, że są idealnym wyborem na co dzień, nie tylko podczas aktywności sportowej. Buty te są wyjątkowym elementem garderoby, który pozwala na wyrażenie swojego stylu i indywidualności.Diadora Atomo V7000 (2) Diadora Atomo V7000 (3) Diadora Atomo V7000 (4) Diadora Atomo V7000 (5) Diadora Atomo V7000 (1)