Prawo w modzie

Fashion Project – organizacja zajmująca się modą, sztuką i dizajnem – zaprasza do udziału w pierwszych Warsztatach PRAWO W MODZIE.

Prawo w Modzie - Fashion ProjectCo przygotowano dla uczestników? Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistę omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące wykorzystania wizerunku, ochrony dóbr w branży mody czy samej marki. Uczestnikom przybliżone zostaną kwestie dotyczące ochrony własnych projektów, koncepcji, reklamy  oraz zagadnień prawnych z zakresu mediów społecznościowych, a także treści związane z komunikacją w modzie. Warsztaty podzielono na pięć części – będą to zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne. Współpraca, zapożyczenia, know-how, znak towarowy, ochrona marki – to tylko część słów kluczowych.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i również sztuk pokrewnych, osoby zainteresowane kwestiami prawnymi, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie w branży. Jednym zdaniem: każdego, kto chce wiedzieć, jak chronić własny pomysł i markę – zaczynając na koncepcji, a kończąc na produkcie na rynku.

Warsztaty PRAWO W MODZIE stwarzają możliwość poznania specyfiki branży mody od strony technicznej, a zarazem pozwalają uniknąć błędów podczas kreowania wizerunku konkretnej marki. Zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z wieloletnim doświadczeniem: Robert Kroplewski – radca prawny, ekspert do spraw ochrony własności intelektualnej, mediów i komunikacji społecznej.

Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia warsztatów. Liczba osób w grupie limitowana . O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt, informacje i zapisy[email protected]

Data: 07.05.2016r., godz. 10.00 – 18.00