Kolekcja Navigare na wiosnę i lato 2016

Na nadchodzące miesiące Navigare przygotowało kolekcję pełną stonowanych i komfortowych, ale też dyskretnie eleganckich ubrań.

Interno SS16 OK_Pagina_38_Immagine_0001 Na wiosnę Navigare proponuje serię swetrów, głównie w neutralnych odcieniach błękitu, zieleni i szarości, wykonanych z najwyższej jakości bawełny. Większość z nich ma bardzo korzystny dla sylwetki krój, z dekoltem w kształcie litery V. Wiosennymi akcentami z najnowszej kolekcji są też kurtki i bluzy – w sam raz na chłodne wieczory lub deszczowe dni. W tym sezonie Navigare stawia na monochromatyzm – nie znajdziemy tu raczej szalonych połączeń barwnych czy wybujałych deseni.

Interno SS16 OK_Pagina_41_Immagine_0001Mężczyzna w wydaniu tej włoskiej marki, czerpie inspiracje z klasycznych sportowych kostiumów – jak sama nazwa mówi – typowo żeglarskich, choć nie tylko. Stąd dużo idealnych na lato koszulek polo, w niemal wszystkich możliwych barwach. Firma zadbała również o zapewnienie Panom wygodnych, prostych spodni o minimalistycznej kolorystyce.

Dla wszystkich ceniących sobie casualową swobodę ujętą w ramy luźno rozumianej elegancji, Navigare przygotowało koszule oraz sportowe marynarki. Ponadto marka wypuściła sportowy model butów i zegarki – akcesoria stanowiące ukoronowanie wiosennych i letnich stylizacji. Tym samym uczyniła swoją kolekcję uniwersalną i dzięki temu odpowiadającą na bardzo zróżnicowane potrzeby klientów.