Letnia kolekcja obuwia CLARKS dla Panów

Atmosfera wakacji, podróże oraz pogodny i beztroski nastrój zainspirowały markę CLARKS do stworzenia wyjątkowej kolekcji obuwia męskiego. W klimat lata idealnie wpisują się wzory o minimalistycznych sylwetkach, wykonane z naturalnych tkanin i miękkich skór, garbowanych przy użyciu substancji roślinnych. Modele te zgodnie z obowiązującymi trendami powinny być noszone bezpośrednio na  bosą stopę.

Letnia kolekcja obuwia CLARKS dla Panów

 

Wakacyjny wypoczynek sprzyja aktywności sportowej w plenerze. W kolekcji na plan pierwszy wysuwają się zatem proste kształty, linie kolorystyczne i detale, zainspirowane nowinkami technologicznymi. Duch sportu i rywalizacji uwidacznia się w perforowanych skórzanych powierzchniach i superlekkich podeszwach, które współczesny look zawdzięczają kontrastowej kolorystyce, oraz ciekawym rozwiązaniom takim, jak efektowne ząbkowane bieżniki. Za sprawą innowacyjnych technologii: Clarks Plus i Ortholite® użytkownik obuwia – oprócz modnego wyglądu – zyskuje wyjątkowy komfort, higienę i doskonałe samopoczucie.

Letnia kolekcja obuwia CLARKS dla Panów

W wakacje niektórzy z nas zechcą zmierzyć się z falami mórz i oceanów. W ujarzmieniu żywiołu pomoże inspirowane klasyką obuwie w stylu żeglarskim, które dzięki najwyższej jakości materiałom – odpornym na działanie soli morskiej skórom i podeszwom zapewniającym maksymalną przyczepność do mokrej powierzchni – pozwoli każdemu Panu poczuć się niczym wytrawny wilk morski.

 

Przemierzanie bezkresnych nadmorskich plaż stanie się prawdziwą przyjemnością w sandałach i klapkach z najnowszej kolekcji marki CLARKS. Mięsiste skóry w kolorach ziemi, efektowne ząbkowane podeszwy, ozdobione printem moro, oraz duże klamry nadadzą naszym stylizacjom militarny look, który jest obowiązującym trendem sezonu.

Łączenie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnym stylem jest specjalnością marki CLARKS, dlatego też trend GOOD TIMES zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta zarówno entuzjastów wielkomiejskiego szyku, jak i miłośników dalekich wojaży w nadchodzące letnie dni.