Targi mody Fashion Revolution po raz pierwszy w CH Atrium Reduta!

Już od 16 do 18 stycznia będziecie mieli szansę wziąć udział w najmodniejszym wydarzeniu w sezonie! Jeżeli interesujecie się modą, stawiacie na autorskie projekty polskich designerów albo po prostu chcecie skorzystać z szaleństwa zimowych wyprzedaży nie może Was tam zabraknąć!

Oprócz zakupów z pod hasłem SALE w programie imprezy przewidujemy liczne atrakcje! O wybór najlepiej dopasowanych do sylwetki i osobowości ubrań i akcesoriów zadbją stylistki: Anna Wójcik oraz Agnieszka Loko Dombusch, właścicielka Loko Moda. Dodatkowo będziecie mogli poddać się metamorfozom i zobaczyć jak w prosty sposób i niewielkim kosztem uzyskać efetk WOW!

Jeżeli Wasza motywacja do dotrzymania noworocznych postanowień słabnie, koniecznie przyjdźcie na spotkanie z dietetyczką, która podsunie Wam kilka prostych zasad jak osiągnąć wymarzone cele!

Targi mody Fashion Revolution po raz pierwszy w CH Atrium Reduta!

W trakcie targów zapraszamy również do strefy Beauty & Spa w której będziecie mogli zadbać o siebie i poznać najnowsze trendy w makijażu.

Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami zapraszamy wszystkie dzieci do kącika zabaw gdzie czekać będzie na nie wiele atrakcji!

Wstęp bezpłatny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj