BIRKENSTOCK LATO SS21: Klasyka i elegancja stworzona na lato

Japonki BIRKENSTOCK LATO SS21Japonki BIRKENSTOCK Gizeh to typ modelu na wakacje na piaszczystej plaży, ale także do codziennego, miejskiego stylu życia. Swobodny czas sprawia, że ​​sandały uzupełniają zarówno eleganckie, jak i casualowe stylizacje, charakterystyczna wkładka BIRKENSTOCK zapewnia niezapomniany komfort.

Wariant Big Buckle wyróżnia się dużą sprzączką, co sprawia, że obuwie ma elegancki oraz klasyczny design. Neutralne kolory, dzięki którym japonki dopasują się do każdego stylu, z pewnością urzekną wielbicieli marki. Klapki wykonane są w niebywale solidny sposób, a co za tym idzie fani BIRKENSTOCK będą mogli użytkować je nie tylko przez cały sezon, ale przez lata. Wszystkie buty BIIRKENSTOCK wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów pozyskiwanych ze zrównoważonych źródeł.

BIRKENSTOCK LATO SS21
BIRKENSTOCK LATO SS21

Sercem każdego projektu BIRKENSTOCK jest legendarna korkowo-lateksowa wkładka, którą stworzono z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Zapewnia amortyzację stopy oraz komfort na najwyższym poziomie, a co za tym idzie, wspiera także Twoje zdrowie. Co więcej, posiada właściwości izolujące od ciepła czy zimna, a także te sprzyjające regulacji poziomu wilgoci. Jej wyjątkowość podkreśla każda warstwa powstała z naturalnego tworzywa wysokiej jakości: baza stanowiąca pierwszą warstwę z juty, która stabilizuje kluczowy element modeli BIRKENSTOCK – rdzeń korkowo-lateksowy. Po bokach, wokół krawędzi znajduje się druga warstwa z juty pokryta powłoką z zamszu. Dodatkowo, podeszwa z pianki EVA zapewni jeszcze większą wygodę noszenia!