Biżuteria, nagrzany słońcem dodatek czerwca

Biżuteria to gorący dodatek czerwca, a zarazem niezastąpiony element letniego outfitu. Noszona z finezją jako ozdoba szyi, nadgarstków oraz włosów może stać się szansą na wygranie nagrody w kolejnej edycji konkursu „Small but hot”. Przesyłane do końca miesiąca zdjęcia stylizacji oceni ekspertka modowa – Dorota Wróblewska. Organizatorem konkursu jest Galeria Krakowska.

 Biżuteria, nagrzany słońcem dodatek czerwcaSpotkanie ze znajomymi, wyjazd służbowy czy gorący weekendowy wieczór. To właśnie ciekawie dobrana biżuteria może nadać naszej stylizacji wyjątkowego charakteru oraz odmienić ją stosownie do okazji. Projektanci zadbali, aby w tym sezonie było
w czym wybierać. Jednym z najgorętszych trendów są – chockery, oplatające szyję naszyjniki przypominające obrożę oraz długie, mocno ozdobione kolczyki. Do łask wróciły również broszki, które po przejściu swoistej metamorfozy stały się nieodłącznym elementem wielu modowych stylizacji. Dzięki ich wykorzystaniu w swoich modowych kompozycjach można wziąć udział w kolejnej odsłonie konkursu „Small but hot”, organizowanego przez Galerię Krakowską.

Wystarczy w terminie do 30 czerwca przesłać zdjęcia stylizacji z ulubioną biżuterią za pośrednictwem serwisu przylapaninamodzie.pl. Dorota Wróblewska, ekspertka
i promotorka mody,  wybierze najlepsze z nich. Autor najciekawszej propozycji odbierze
w nagrodę bon o wartości 200 zł. Dodatkowo zdjęcie, które w miesiącu uzyska największą liczbę serduszek oraz like’ów otrzyma nagrodę publiczności o wartości 100 zł. Zdjęcia stylizacji będą prezentowane na serwisie przylapaninamodzie.pl w zakładce „Pokaż swój look”. Każde z nadesłanych zdjęć należy ohasztagować  #przylapaninamodzie.