Dziewczyna Bonda w polskiej marce odzieżowej

Dziewczyna Bonda zachwyciła się nie tylko Lechem Majewskim, polskim reżyserem, który zaprosił ją do swojego najnowszego filmu, ale również polską marką Caterina w modelu, której pojawiła się na konferencji prasowej u boku Johna Malkovich’a.

Dziewczyna Bonda w polskiej marce odzieżowejTo właśnie Bérénice Marlohe ubrana w polską markę odzieżową Caterina, przykuła największą uwagę mediów. Ubrana w Sukienkę wykonaną z ciężkiej, lejącej dzianiny w kolorze kobaltowym. Odpowiadała na pytania dziennikarzy na temat swojej roli.

Dolina Bogów to najnowsze dzieło Lecha Majewskiego. Produkcja ta jest filmem-baśnią dla dorosłych opartą na jungowskim symbolu kamienia  Akcja filmu toczy się współcześnie, częściowo w realnym świecie, częściowo w świecie wykreowanym.   Film jest koprodukcją polsko-amerykańsko-luksemburską. Ze strony polskiej film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i Miasto Katowice. Koproducentami są Odra-Film, Silesia Film, Centrum Technologii Audiowizualnych, Fundacja Tumult, Lumicon i Lightcraft. Polskim producentem wykonawczym „Doliny Bogów” jest Domino Film.

W produkcji wystąpi plejada znakomitych aktorów znanych z takich dzieł jak „Pearl Harbor”, „Władca pierścieni” czy „2001: Odysei kosmicznej”. Na wielkim ekranie zobaczymy m.in Charlotte Rampling, Josh Hartnett, John Rys-Davies i Keir Dullea oraz jednego z najwybitniejszych współczesnych aktorów John Malkovich’a i Bérénice Marlohe  dziewczynę Bonda w Skyfall, gdzie zagrała postać Sévérine u boku Daniela Craiga.

Marka Caterina istnieje od 1991 roku i jest liderem na polskim rynku mody damskiej. Marka skierowana jest do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Nienaganne kroje oraz piękne tkaniny to jej wyróżnik, jak również fakt iż cała koelkcja produkowana jest w Polsce.

Dziewczyna Bonda w polskiej marce odzieżowej