Targi mody Polfash Bramee, czyli weekend z polską modą

Zakupy u polskich marek i projektantów, strefa wywiadów prowadzona przez Łukasza Jakóbiaka z 20m2, akcja specjalna Style Hunter oraz strefa chilloutu – to tylko część z tego, co będzie się działo podczas 4. już edycji targów mody Polfash Bramee, które odbędą się 2 i 3 kwietnia 2016 roku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

PLAKAT_GBPolfash Bramee (Polish Fashion Brand Meeting) to wydarzenie modowe, podczas którego na przestrzeni prawie 160m2 powstaje specjalnie zaprojektowana instalacja z miedzianych rur, pełniąca rolę showroomu wyselekcjonowanych polskich marek i projektantów. Oprócz strefy zakupów dostępna jest także strefa wiedzy i chilloutu, w której odbywają się m.in. spotkania z osobowościami świata mody.

W pierwszy weekend kwietnia (2 i 3 IV) targi już po raz 4. odbędą się w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Jakie atrakcje czekają na tych, którzy w tych dniach odwiedzą największe gdańskie centrum handlowe? Przede wszystkim możliwość zakupów u 18 wybranych, wyróżniających się na rynku marek z całej Polski. Większość z nich na co dzień dostępna jest tylko w Internecie. Polfash Bramee to jedyna okazja, aby nie tylko kupić tworzone przez nich ubrania, biżuterię i dodatki, ale także spotkać się z ich projektantami i twórcami. Na targach pojawią się m.in. MISBHV, Rilke, Zuo Corp+, Keyce, ECID czy Local Heroes.

Zakupy to jednak nie wszystko. W sobotę, pierwszego dnia targów, odbędzie się akcja specjalna Style Hunter, podczas której wśród klientów Galerii Bałtyckiej i odwiedzających targi Polfash Bramee szukać będziemy najbardziej stylowo ubranych osób. Zwycięzcy otrzymają bony, które zrealizują podczas zakupów u marek i projektantów dostępnych na targach. W zakupach doradzać im będzie Katarzyna Pytel, czyli popularna blogerka Pani Ekscelencja, gość specjalny Polfash Bramee.

Z kolei niedziela będzie dniem wiedzy, podczas którego wszyscy zainteresowani modą będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o branży. Cykl wywiadów z osobowościami i specjalistami ze świata mody zatytułowanych „Porozmawiajmy o modzie” poprowadzi Łukasz Jakóbiak, twórca internetowego talk-show 20m2.

Targi mody Polfash Bramee, czyli weekend z polską modąPrzez dwa dni trwania Polfash Bramee dostępna będzie również strefa chilloutu. Będzie można się w niej zrelaksować słuchając setów najmodniejszego przedstawiciela trójmiejskiej sceny klubowej: BrainWash The Dj. Działać będzie także redakcja mobilna Harper’s Bazaar, a stylistka magazynu doradzi wszystkim zainteresowanym zmianą swojego wizerunku.

Targi mody Polfash Bramee, 2 i 3 kwietnia 2016, Galeria Bałtycka – bądź wyjątkowy i noś świadomie polską modę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj