Wiosna w stylu lat 70’

W sezonie SS 2016 jesteśmy świadkami wielkiego powrotu lat 70’. Marka Jelonek M. świetnie wyczuła nadchodzące trendy i przygotowała kolekcję nawiązującą do kolorowych czasów hipisów i stylistycznego eklektyzmu.

jelonek Moda lat 70’ kojarzy nam się głównie z hipisowską nonszalancją, dzwonami i cudownymi kwiecistymi sukienkami do ziemi. Inspirację tymi czasami obserwujemy na wybiegach światowych projektantów już od jakiegoś czasu, ale dopiero  tego lata rozkwita na dobre. W kolekcji marki Jelonek M. pojawiają się cudownie barwione, kolorowe tuniki, sukienki w kwiaty i w etniczne wzory inspirowane kolorami natury.

Nie brakuje również bardziej klasycznych modeli takich jak białe koszule, bluzki czy marynarki. Charakterystycznym elementem kolekcji są luźno opadające i przedłużone z przodu swetry i żakiety ze skóry. Ten modny fason świetnie komponuje się z resztą kolekcji, nadając jej wyjątkowego, nonszalanckiego charakteru.

jelonekgrPrzy tworzeniu kolekcji zostały wykorzystane bardzo dobre gatunkowo materiały, co jest wpisane w filozofię marki od samego początku.