Wiosenne targi mody na PGE Narodowym

Warsaw Fashion Store to nowa koncepcja targów mody niezależnej, która swoją premierę będzie miała na wiosnę 2016 roku.W ostatni weekend kalendarzowej zimy mieszkańcy stolicy będą mieli okazję odświeżyć swoje garderoby. Czy muszą udawać się w tym celu do dużego centrum handlowego? Kupować jak zwykle w sieciowych sklepach? Nie, wystarczy znaleźć czas na odwiedzenie PGE Narodowego w dniach 19-20 marca 2016 r.

WFS na dwa dni stanie się największym sklepem ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi markami niezależnej branży odzieżowej. W ofercie znajdą się ubiory, dodatki, biżuteria, akcesoria, buty, kosmetyki i wiele innych niespodzianek z zakresu mody, stylu życia i trendów żywieniowych.W komfortowej dwupoziomowej przestrzeni handlowej PGE Narodowego zagości 200 marek, podzielonych na specjalne strefy tematyczne. Dodatkowo będzie można skorzystać z darmowych porad stylistów, smacznie zjeść i spędzić miło czas z rodziną.

Celem organizatorów jest stworzenie komfortowego miejsca do zakupów mody niezależnej. WFS nie będzie odbiegał organizacją i elegancją od najlepszych wzorców handlowych, a stanie się również platformą wymiany kontaktów i informacji o trendach. Równie ważnym zadaniem jest promocja polskich projektantów, artystów i producentów. Targi są odpowiedzią na brak imprez o wysokim poziomie organizacyjnym, które jednocześnie będą dostępne dla szerokiego grona wystawców. Zadbano również o to, aby przy zaoferowaniu wysokiej jakości obsługi na WFS pojawili się wystawcy z każdego poziomu cenowego. Organizatorzy stawiają na szeroki dostęp producentów do klienta docelowego.

Warsaw Fashion Store ma ambicje stać się cyklicznym wydarzeniem, na trwałe wpisanym w kalendarz wydarzeń z zakresu mody na terenie Warszawy.

Wydarzenia  Wiosenne targi mody na PGE Narodowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here