Biosilk – seria Kardashian!

Kardashian Curl Cream

 

Krem do stylizacji

39.99 zł 147 ml

Opis produktów:

Lekki usztywniający krem do stylizacji włosów. Kontroluje elektryzowanie się włosów, jednocześnie pomagając oswoić kształt i zdefiniować loki i fale tworząc wspaniałe kształty.

Sposób użycia: Można aplikować na suche i wilgotne włosy. Aplikować małą ilość, wetrzeć we włosy, stylizować wg. uznania.

 

 

Krem wygładzający Kardashian Blow Dry Cream

39.99 zł 177 ml

Opis produktów:

Smooth Styler Blow Dry Cream to lekki krem wygładzajacy, który nadaje fryzurom gładkie i eleganckie linie oraz przywraca połysk. Ten lekki krem nawilżający na oleju z czarnuszki wygładza drobne loczki i niesforne kosmyki, a zarazem uodparnia włosy na szkody we fryzurze z powodu wilgotności i temperatury.

Sposób użycia: Wycisnij niewielka ilosć kremu na dłonie i nałóz równomiernie na wilgotne włosy. Ułozona fryzurę wysusz suszarka. Niesamowity efekty przyniesie wykonczenie stylizacji zelazkiem Kardashian Uroda Flat Iron 1 ”

Pojemność: 177ml

Kardashian BS Dry Oil

 

Odżywczo-regenerujący olejek

47.99 zł 89 ml

Opis produktów:

Odżywczo- regenerujący olejek, dogłębnie nawilża włosy nadając im wewnętrznej siły, grubości i wygładzenia. Ultra lekka formuła bardzo szybko się wchłania pozostawiając włosy niezwykle błyszczące, bez obciążania.

Sposób użycia: Aplikować małą kroplę na dłonie i wmasować w mokre lub suche włosy. Stylizować wg. uznania

Pojemność: 89ml

 

 

Sucha odżywka Kardashian Dry Conditioner

40.99 zł 150 g

Opis produktów:

Sucha odżywka Take 2 Dry Conditioner to lekki spray, który odżywia włosy matowe lub suche, wzmacniajac ich blask i nawilżając je pomiędzy układaniem fryzury. Ten odmładzający środek zawiera niewielkie molekuły odżywiajace włosy poprzez ich nawilżenie i nabłyszczenie, co nadaje im niezwykłą miekkość, gładkość i blask.

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij. Rozpylaj odżywkę równomiernie od połowy długości włosów do ich koncówek, po czym przeczesz włosy, aby ja równomiernie rozprowadzić. Nie rozpylaj na nasady włosów. Nie spłukuj. Ułóz włosy jak zwykle.

Pojemność: 150g

Kardashian Dry Shampoo

 

Suchy szampon

40.99 zł 150 g

Opis produktów:

Suchy szampon Take 2 Dry Shampoo odświeża cieżkie, pozbawione życia włosy, natychmiast wchłaniając nadmiar tłuszczu i zanieczyszczeń, które je obciażają. Ten szybkoschnący bezwodny środek w sprayu przedłuża trwałość fryzury odświeżając cebulki włosów i tworząc czystą podstawę warstwowej stylizacji.

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij. Trzymajac puszke 15 cm od głowy równomiernie rozpyl szampon na włosach i skórze głowy. Odczekaj, az wyschnie i palcami wymasuj skóre głowy. Wyszczotkuj włosy, aby równomiernie rozprowadzić szampon.

 

Kardashian PG Hair Spray

Lakier do włosów

46.99 zł 340 g

Opis produktów:

Lakier do włosów Pure Glitz Hairspray zapewnia intensywną teksturę, objętość i sprężystość każdym włosom, którym przydałby się błysk wytworności. Dzięki zawartości w tym szybkoschnącym, spulchniającym lakierze do włosów oleju z czarnuszki i środków nabłyszczających, fryzury gęstnieją i nabierają pełni oraz wytwornego wykończenia.

Sposób użycia: Trzymając puszkę 25 – 30 cm od skóry głowy, rozpyl lakier równomiernie, aby utrwalić fryzurę. Unikaj kontaktu z oczami.

Pojemność: 340g

Kardashian Volume Foam

Pianka do włosów
45.99 zł 284 g

Opis produktów:

Pianka spulchniająca K-Body Volume Foam zapewnia niesamowite podniesienie i teksturę włosów wraz z namacalna nośnością, niezbędną do trwałości ekstrawagancko bogatych stylizacji. Bogate białka spulchniające zapewniają wytrzymałość i sprężystość, które zagęszczają i podnoszą włosy, spulchniając je od cebulek po czubki, jako ostateczne, wytworne wykończenie fryzury.

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij. Wyciśnij niewielka ilość oleju na dłonie i wetrzyj go w wilgotne włosy, skupiając się na nasadach i stamtąd budując masę. Ułóż włosy, jak zwykle.

Pojemność: 284g

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj