Michel Mercier w nowej odsłonie! Wyjątkowy produkt dla wyjątkowych Kobiet!

Jedna z najbardziej innowacyjnych marek z dziedziny profesjonalnej pielęgnacji włosów w grudniu 2015 roku miała swoją premierę również w Polsce. Dwie wersje szczotek: Classic i Travel do trzech rodzajów włosów – cienkich, normalnych i grubych szybko przypadły do gustu wielu użytkowniczkom. Teraz marka wprowadza kolejne trzy wersje: Anti-

Slip z antypoślizgową rączką pod prysznic, Natural Wood – Elegancką drewnianą, włoski design i Kids – dla dziewczynek.

Szczotki Michel Mercier oprócz kolorów i dopasowania do różnych rodzajów włosów mają różne wersje – klasyczną i podróżną mieliście okazję już poznać w grudniu.

Wersja Classic – cena 49,90 zł, wersja Travel 39,90 zł dostępne w Perfumeriach Douglas stacjonarnie i online: http://bit.ly/1OHKmit

 W marcu marka wprowadza na rynek polski trzy nowe wersje:  Anti-Slip – pod prysznic z anty-poślizgową rączką, Natural Wood – Elegancką drewnianą, włoski desig i Kids – dla dziewczynek od 3 lat.
 Wersja Anti-Slip z anty-poślizgową rączką, która idealnie sprawdza się pod prysznicem. Teraz możesz rozczesywać swoje włosy pod prysznicem, nawet przy nałożonej odżywce i mieć pewność, że szczotka nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Wersja Anti – Slip – cena rekomendowana 59,99 zł.

Michel Mercier Anti-Slip 3

Wersja Natural Wood – Elegancka drewniana  to propozycja dla osób, które cenią sobie włoski design, nowoczesność i prestiż. Dostępna również do trzech rodzajów włosów. Klasyka i elegancja dla najbardziej wymagających. Cena rekomendowana 69,99 zł.

Michel Mercier Elegancka z drewnianym designem

Wersja Kids – dla dziewczynek (od 3 lat ) – to produkt zdecydowanie uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale przede wszystkim przez rodziców. Jeśli do tej pory mieliście problemy z czesaniem włosów swojego dziecka, teraz to się zmieni. Wystarczy wypróbować szczotkę Michel Mercier i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem podczas szczotkowania włosów Waszych maluchów. Dzieci na całym świecie je uwielbiają! Cena rekomendowana szczotki 39,99 zł.

W szczotkach Michel Mercier główny nacisk położony był na skonstruowanie szczotki, która wygląda podobnie jak klasyczne szczotki, ale jednocześnie ma niepowtarzalny i opatentowany system końcówek. Końcówki poza specjalistycznym rozłożeniem i długością, posiadają również zróżnicowaną elastyczność w zależności od rodzaju włosów.

Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu włosy są rozczesywane w sposób delikatny i przyjemny dla skóry. Szczotki do włosów cienkich są oznaczone kolorem różowym.

Dla włosów normalnych – końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są elastyczne, średnio sztywne, idealnie pasują do włosów normalnych. Znajdziemy je w kolorze zielonym.

Dla włosów grubych i kręconych – zostały oznaczone kolorem niebieskim. Końcówki są  elastyczne, bardziej sztywne, również zakończone okrągłymi główkami, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie rozczesać włosy i masować skórę głowy.

Szczotka jest unikatowym produktem, która ma opatentowany system końcówek, które redukują łamliwość i wypadanie włosów. Prosty i łatwy sposób by delikatnie rozczesać włosy nawet u najmłodszych.  Dodatkowo szczotki nie tylko szybko rozczesują włosy, ale też masują skórę głowy, zmniejszają wypadanie i łamanie włosów oraz nie elektryzują ich. Bardzo dobrze rozczesują zarówno włosy suche jak i mokre. To wyjątkowo przyjemne szczotkowanie.

Profesjonalne szczotki Michel Mercier cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów na całym świecie, a od grudnia również Polski. Wszystkie szczotki znajdziecie wyłącznie w perfumeriach Douglas stacjonarnie i online http://bit.ly/1OHKmit. Spraw sobie i swoim włosom odrobinę szczęścia.