Zimowa kolekcja męska Reserved

Projektanci Reserved postawili w zimowej kolekcji męskiej na zderzenie tradycji z tym, co w modzie najświeższe. Sesja Lookbook świetnie oddaje tą ideę prezentując zarówno ubrania typowo sportowe stworzone z myślą o komforcie, jak i klasyczne elementy takie jak miękkie marynarki i garnitury.

Wiele uwagi poświęcono na wybór wyjątkowych materiałów. Wysoka, jakość tkanin stanowiła dla projektantów priorytet. Sporo miejsca poświęcono także detalom, dzięki czemu kolekcja jest eklektyczna, a zarazem spójna, funkcjonalna. Pojawiają się tu pikowane kurtki w oryginalnym odcieniu czerwieni, spodnie indygo zaprojektowane do garnituru, melanżowe swetry czy kurtko – koszule. W kwestii kolorystyki męska kolekcja koncentruje się na ciemnych odcieniach i tzw. melanżach, które zostały ożywione akcentami mocnego pomarańczu i czerwieni.

W lookbooku można dostrzec echo bardzo różnych inspiracji, od mody college Ameryki lat 50 i 60, przez Rockabilly, styl drwala, po angielskiego dżentelmena. W tym zadziwiającym zestawieniu nie brakuje jednak harmonii, a wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają. Kolekcja jest odważna, ale też bezpieczna. Dużo w niej praktycznych bluz, dresów, puchówek, ciepłych swetrów. Jest nowatorska, ale oparta na klasyce. Te pozornie wykluczające się elementy tworzą doskonale spójną całość, która reprezentuje współczesny kanon męskiej mody najwyższej próby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj