Kolejny sukces polskiego projektanta

W ekskluzywnej bieliźnie Dawida Koczy wystąpił artysta hip-hopowy pochodzący z Londynu Marcos Brito (QBoy). Ten  ceniony DJ, performer, prezenter telewizyjny występuje na scenach największych festiwali na całym świecie osobiście wybrał model bielizny w biało srebrne pasy opinające ciało do swojego nowego teledysku „Get your drag on”.
Qboy Dawid Koczy

Niedawno w bieliźnie vonCoda zaprezentował się m.in. Rafał Maślak, którego zdjęcia opublikował prestiżowy hiszpański Rocket Magazine. Projekty coraz bardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej marki ukazały się także w amerykańskim czasopiśmie Buzz Cut Magazine. Pojawiły się również na wielu międzynarodowych portalach.

Marka vonCoda działa na rynku od 1.12.2014 r. Jej założycielem i jedynym projektantem jest Dawid Koczy, który 2 lata temu dostał zawału serca i po 15 latach pracy w korporacjach i agencjach reklamowych postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni i zajął się projektowaniem mody.

Bielizna jego projektu trafia do odbiorców na wszystkich kontynentach.Qboy Dawid Koczy

„To dla mnie wielkie wyróżnienie móc oglądać swoje projekty poza granicami Polski. Moda podobnie jak muzyka kpi z kontroli celnych. Ostatnie kilka miesięcy wyniosły mnie na kompletnie nowy horyzont doświadczeń zawodowych. Jest to niezbity dowód, że każdy moment jest najlepszy na to żeby zmienić wszystko w swoim życiu. Mam nadzieję, że wystarczy mi sił, żeby zrealizować kolejne jeszcze bardziej spektakularne projekty, których się podjąłem i które właśnie wdrażam” – mówi Dawid Koczy

Dawid Koczy
Dawid Koczy

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj