STAL. Wszystkie odcienie Timberland

Skaliste wybrzeża Nowej Anglii są niewzruszone. Mocny Atlantyk rozbija się o nie z całą swoją mocą, a te zmieniają jedynie swój kolor, osuszane zimnym prądem labradorskim. Mienią się odcieniami stali –  szlachetnego i mocnego koloru dla ludzi z charakterem. Stal od lat inspiruje projektantów Timberland. Wierni swoim korzeniom, odwzorowują w kolekcjach to, co najlepsze – naturalne piękno.

W kolekcji męskiej na szczególną uwagę zasługują wszystkie lekkie i ekologiczne buty z canvasowej tkaniny, uszyte na miękkiej gumowej podeszwie. Odpowiadają na potrzeby wszystkich mężczyzn, którzy na pierwszym miejscu stawiają komfort i jakość. Doskonałe na ciepłe miesiące, nawiązujące  w swoim wyglądzie do dobrego, amerykańskiego luzu. W odcieniach stali zostały uszyte także najmodniejsze buty tego sezonu- sneakery.

Damska propozycja to także lekkie trampki z mocnego, ekologicznego płótna. Bardzo wygodne i naszpikowane zielonymi technologiami będą ulubioną parą płaskich butów na wiosnę i lato. Oddychający materiał,  miękka wkładka i podszewka, guma Green Rubber w podeszwie – miłośniczki, stylu, wygody i ekologicznego podejścia będą w pełni usatysfakcjonowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj