WIOSENNA DOMÓWKA ZALANDO WRAZ Z EKSKLUZYWNĄ PREMIERĄ NOWEJ KAMPANII

DLACZEGO? Wyjątkowe spotkanie warszawskiego crème de la crème, podczas którego przedstawiono nową kampanię Wiosna/Lato 2015 “Wymarzoną garderobę znajdziesz na Zalando”

GDZIE? Najgorętsza klubokawiarnia sezonu „Miłość Kredytowa 9” w Warszawie

KIEDY? 12 marzec, 18-23h

CO? Start nowej kampanii Wiosna/Lato 2015 razem z ekskluzywną premierą sukienki
specjalnie zaprojektowanej dla Zalando przez brytyjską markę Closet.

KTO? Miss Polonia Paulina Krupińska miała na sobie total look z Zalando, w tym sukienkę marzeń znanej z reklamy telewizyjnej. Mister Polski, Rafał Maślak specjalnie przyjechał  na event prosto z podróży służbowej i był ubrany w kurtkę Love Moschino/Zalando.pl. Mikołaj Roznerski, Agnieszka Jastrzębska, Tomasz Jacyków, Sylwia Nowak chcieli na nowo przeżyć typową domówkę z dawnych czasów.

INFORMACJA
Gwiazdy i najważniejsi reprezentanci polskich mediów dzielili się swoimi modowymi marzeniami. W sercu najgorętszego miejsca w Warszawie „Miłość Kredytowa 9” została odtworzona wiosenna domowa atmosfera dzięki przepięknym kwiecistym dekoracjom,  jak również olbrzymie łóżko z nocnymi stolikami. W  ciągu wieczora DJ Janek Porębski z Flirtini zadbał o gorącą atmosferę letnimi hitami muzycznymi. Paulina Krupińska i Mikołaj Roznerski, Tomasz Jacyków, Rafał Maślak, Sylwia Nowak opowiadali ZalandoTV o swoich modowych marzeniach, a także dzielili się swoimi spostrzeżeniami o aktualnych wiosennych trendach.

KAMPANIA
Kampania Wiosna/Lato 2015 „Wymarzoną garderobę znajdziesz na Zalando” jest aktualnie dostępna na wszystkich platformach w tym: Zalando.pl, Facebook, Youtube, Twitter, Instagram. Reklama telewizyjna została wyreżyserowana przez “Noe from Paris”, natomiast efekty specjalnez motywami kwiatowymi zostały wyprodukowane przez MPC London.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj