Sportowa elegancja!

Sportowa elegancja na dobre wpisała sięw najnowsze trendy, a to za sprawąprostego połączenia – codziennej wygody z odrobinąelegancji. Coraz częściej chcemy wyglądaćmodnie, ale teżwygodnie, dlatego sięgamy po zestawienia tych dwóch jednak różnych, a jak pasujących do siebie trendów. Jak połączyćsport z elegancją? Podpowiadamy!

Tiulowa spódnica, która sama w sobie jest bardzo zdobna i efektowna w połączeniu z bluzą, z ciekawym napisem oraz trampkami to najmodniejsza propozycja sezonu. W zależności od tego jakie dobierzesz dodatki możesz sprawić, że taki look będzie pasował na imprezę, na spacer czy do kina.

Stylizacje  Sportowa elegancja!

W tym sezonie modne jest używanie graficznych wzorów jako total look. Jeśli jednak nie macie na tyle odwagi, żeby ubrać się od stóp do głów w jeden print postaw na jeden mocny akcent. Proponujemy cygaretki w ciekawy wzór do tego koszulkę z napisem i ramoneskę, która nigdy nie wychodzi z mody. Żeby jednak stylizacja była bardziej wiosenna postaw na kolory pastelowe i połączenie bieli z granatem, czerń tylko w dodatkach.

Stylizacje  Sportowa elegancja!

Sportowa elegancja może mieć różne odsłony. Sportowe dodatki do eleganckiej góry, klasyczne dodatki do sportowych ubrań. Kompozycji jest wiele, wszystko zależy od naszego stylu i upodobań. Jeśli lubicie wygodne, dzianinowe sukienki nie musicie z nich rezygnować na co dzień. Połączenie ich z eleganckimi dodatkami sprawi, że cały look będzie prezentował się idealnie nawet w pracy. A Wam która stylizacja podoba się najbardziej? Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

Stylizacje  Sportowa elegancja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here