Do Katowic zawitają targi mody Mustache Yard Sale Silesia

Po 7 latach i 12 edycjach targi mody niezależnej Mustache Yard Sale otwierają się na całą Polskę. Pierwsza w tym roku edycja wydarzenia odbędzie się w katowickim Spodku już 28. i 29. marca. Targi zajmą całą powierzchnię hali, czyli ponad 4000m2. Kilkuset projektantów z całej Polski, wydarzenie muzyczne z gwiazdą muzyki elektronicznej, warsztaty dla dzieci, panele dyskusyjne oraz bezdyskusyjnie najlepsza atmosfera – tego można spodziewać się podczas śląskiej edycji targów.

Projektanci ze Śląska zawsze stanowili silną reprezentację na warszawskim Yard Sale’u, dlatego podjęliśmy decyzję o tym, że w tym roku pierwszą edycję targów organizujemy właśnie w Katowicach, mieście którego szybki rozwój jest niepodważalny i które jest sercem Silesii – mówi Konrad Ozdowy, jeden z organizatorów wydarzenia. Mustache Yard Sale słyną z swojego niepowtarzalnego klimatu, dlatego organizatorzy nieprzypadkowo wybrali miejsce, w którym odbędzie się katowicka edycja targów. Chcemy, by Yard Sale nawiązywał do lokalnych elementów miast. Tak jak symbolem Warszawy jest monumentalny Pałac Kultury i Nauki, tak z Katowicami naturalnie kojarzy nam się Spodek – dodaje Patrick Deba, drugi z organizatorów.

 

Marki modowe i projektanci, którzy zadeklarowali swoją obecność na targach w Katowicach, to między innymi: Aloha from Dear, Madox, Bonjour and Kiss, Jarosław Ewert, {basic station}, Pola Zag. Pojawią się też lokalni projektanci, tacy jak Synthetic 100%natural czy Mr.GUGU & Miss GO. Swoją strefę uruchomi także fundacja Bogny Świątkowskiej: Bęc Zmiana!

Afterparty targów odbędzie się w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc Katowic, którego adres organizatorzy ujawnią wkrótce. Gwiazdą wydarzenia będzie ceniony w środowisku DJ Paypal, wydający w wytwórni LuckyMe. Poza nim zagrają między innymi FLIRTINI, LayDj, RaQ oraz Mumbl€.

Tradycyjnie już wstęp na targi jest bezpłatny. Dla gości wydarzenia przygotowane zostaną upominki i bilety na wydarzenia towarzyszące.

Miejsce: Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice

Termin: 28. i 29. marca, Spodek będzie otwarty dla gości w godzinach 12-19

Bilety: Wstęp wolny

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj