Targi Fashion Revolution „Spring Chic”

Po długiej zimie przyszedł czas na wiosenne przebudzenie, a wraz z nim czas na odświeżenie swojej garderoby.

Nie ma nic lepszego jak zakupy u polskich projektantów oraz wiosenne metamorfozy, które przeżyjecie z pomocą artystów marki M·A·C COSMETICS oraz Manicure Express. 
Już 14 i 15 marca w godzinach sb. 10.00-21.00, nd. 10.00-20.00 będziecie mogli kupić unikatowe modele z nowych kolekcji, dobrać do nich wiosenną biżuterię, najmodniejsze w nadchodzącym sezonie dodatki oraz dowiedzieć się o nadchodzących trendach makijażowych M·A·C!

 Targi Fashion Revolution "Spring Chic"

Będzie, to wspaniała impreza, na której zrobicie zakupy z pomocą personal shopperki, która pokarze Wam jak łączyć polską modę z ubraniami z sieciowych butików partnerskich tj. Gino Rossi, Pretty One, City Sport, Twoje Soczewki, Bonita, Sunset Design oraz Follow by Fashion. Zapraszamy również do skorzystania z konsultacji stylistycznych.
Gwarantujemy świeżą wiosenną atmosferę, moc zakupowych i makijażowych wrażeń oraz wiele innych dodatkowych atrakcji! Stawiamy na polskich projektantów i mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie na warszawskich ulicach zobaczymy coraz więcej osób, które wybrały polski brand.

Śledź nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/FashionRevolutionTargi?ref=hl

Miejsce: CH Wola Park, Górczewska 124
Data: 14-15 marca
Czas sb.10.00- 21.00, nd. 10.00-20.00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj