DIVERSE SS15 – męska linia Park Life Boyz

Wiosna wyzwala dodatkową energię, zachęca do aktywności i spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Tym razem projektanci DIVERSE postawili na streetwear osiedlowego boiska, czy miejskiego parku, idealnie wpisujący się w klimat popołudniowych leniwych godzin spędzonych na niezobowiązujących rozmowach z kumplami. Atmosferę męskiej kolekcji idealnie dopełniła sceneria sesji – ulice i przedmieścia słynnego, amerykańskiego Los Angeles. Na tle barwnych plenerów i zachodzącego słońca utalentowana ekipa I Like Photo uchwyciła nastrój nawiązujący do beztroskiego popołudnia i najnowszej męskiej linii Park Life Boyz na sezon SS15.

Najnowsza męska kolekcja Diverse to propozycja dla osób ceniących życie w swoim tempie, komfort i nieograniczoną przyjemność. Tworząc kolekcję, projektanci skupili się przede wszystkim na wygodnych fasonach, miękkich tkaninach oraz charakterystycznych przetarciach i odbarwieniach dających efekt vintage. Wszystko po to , by podkreślić niezobowiązujący i swobodny charakter kolekcji. Całość utrzymana jest stonowanej palecie barw: czerni, bieli oraz granatu, uzupełnionej intensywnymi, energetyzującymi akcentami czerwieni, zieleni, żółci oraz pomarańczu. W kolekcji znajdziemy szeroki wybór jeansów, głównie w jasnych kolorach z modnym efektem sprania, oraz kolorowe koszulki z nadrukami foto-grafik oraz ilustracji inspirowanych komiksami. 

Damska i męska kolekcja Diverse na wiosnę 2015, dostępna w butikach stacjonarnych oraz na www.diversesystem.com to odzwierciedlenie najmodniejszych trendów na nadchodzący sezon a jednocześnie idealne połączenie funkcjonalności i indywidualnego stylu. DIVERSE proponuje dynamiczną różnorodność  i stawia na użytkowe,  proste fasony w swobodnym, miejskim stylu.