Na żywo z czerwonego dywanu: nagrody Grammy

Weterani imprez na czerwonym dywanie – Ryan Seacrest i Giuliana Rancic – zapraszają na relację z gali przed rozdaniem nagród Grammy. Na żywo z Czerwonego Dywanu: Nagrody Grammy – transmisja w niedzielę 8 lutego o północy na kanale E! Entertainment Television.

Na tę najważniejszą dla przemysłu muzycznego imprezę przybędą wszyscy liczący się artyści, a Ryan Seacrest i Giuliana Rancic wraz zespołem ekspertów z dziedziny mody i rozrywki, zadbają o to, by nawet najmniejszy szczegół nie umknął uwadze widzów. Prezenterzy Na Żywo z Czerwonego Dywanu będą rozmawiać z tymi, o których ostatnio mówi się najwięcej: Taylor Swift, Miley Cyrus, Madonną czy Johnem Legendem. Relację z tego wydarzenia będzie można śledzić w telewizji, na stronie eonline.com oraz w portalach społecznościowych.

Prowadzący przyjrzą się, jak wyglądają najważniejsze osobistości przemysłu muzycznego kroczące po czerwonym dywanie. Będą nadawać na żywo dla E! z dwóch miejsc, tak by zabrać widzów do samego centrum akcji i przeprowadzić wywiady z gwiazdami tej nocy.  W tym samym czasie Ross Mathews i Kelly Osbourne wraz z główną kamerą E! „Glam Cam 360” przeanalizują i omówią każdy frak, każdą suknię i każdą wyjątkową stylizację, które dojrzą na najbardziej nieprzewidywalnym dywanie w Hollywood. E! wyceluje w niego ponad 20 kamer, włączając w to „Mani Cam”, która pozwoli zobaczyć każdy element manicure oraz wszystkie przyciągające wzrok dodatki. Rozdanie Nagród Grammy słynie z takich szczegółów, a dwugodzinna relacja pozwoli to udowodnić.

Na żywo z czerwonego dywanu: Nagrody Grammy – niedziela 8 lutego, godz. 00:00