Targi bieliźniarskie – „Kinga” w Paryżu

W dniach 25-27 stycznia 2016 roku w Paryżu odbyły się Międzynarodowe Targi branży bieliźniarskiej. Targi Salon International de la Lingerie, to wydarzenie o renomie światowej, które  zrzesza co roku ponad 500 wystawców-producentów bielizny. W tegorocznej edycji udział wzięło setki producentów. Znana podlaska marka „Kinga” po raz kolejny zagościła na targach mody w Paryżu.

Przez 3 dni zespół firmy „Kinga”  przedstawiał swoje najnowsze kolekcje w tym  kolekcję erotyczną. Zaprezentowana bielizna, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, mimo ostatnich wydarzeń jakie miały miejsce we Francji. Targi w Paryżu to nie tylko sposób promocji, ale również możliwość pozyskania nowych materiałów do pracy. Udział w targach dla projektanta daje naprawdę bardzo dużo . Nowe, koronki, tiule oraz tony materiałów  zapewne znajdą zastosowanie w kolejnych kolekcjach. Nieodłącznym elementem są pokazy mody, gdzie modelki nie tylko w sposób subtelny, ale i również energiczny reprezentują wybrane komplety bielizny.

„Kinga” w Paryżu

Dlaczego  białostocki producent bielizny wyróżnia się na skalę światową? Otóż „Kinga” od wielu lat stara się sprostać oczekiwaniom kobiety po przez ekskluzywną  bieliznę. „Wygoda, wysokiej jakości materiały, szyk i estetyka wykończenia oraz podążanie za trendami to fundament funkcjonowania mojej marki”- mówi właścicielka firmy Kinga  Lesisz. Dzięki temu marka cieszy się uznaniem na skale światową  i od wielu lat  aktywnie angażuję się w Targach bieliźniarskich w Paryżu. Warto również wspomnieć przy tym, że marka „Kinga” promuję Podlasie biorąc udział w programie Rozwój Polski Wschodniej.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj