Otwarcie butiku Elluxus

W środę 10 grudnia, w niezwykle wysublimowanym otoczeniu eleganckich firmowych sklepów na Nowym Świecie otwarty został pierwszy w Polsce salon marki ELLUXUS. To  wyjątkowe miejsce, gdzie można nabyć jedne z najbardziej ekskluzywnych międzynarodowych marek, które znalazły swoich użytkowników pośród znanych osobistości z całego świata, w tym samej rodziny królewskiej. Na otwarciu obecni byli dziennikarze, styliści oraz celebryci, m.in Monika Zamachowska i Katarzyna Żak.

Wyrafinowane arcydzieła sztuki jubilerskiej tak prestiżowych i unikatowych marek, jak: Garrard, Carrera&Carrera, Stephen Webster, Pasquale Bruni, Utopia, Brumani, Leo Pizzo, S.T. Dupont, Victor Mayer, Zancan czy Pippo Perez podziwiały zaproszone gwiazdy i dziennikarze. Uroczyste otwarcie zostało poprzedzone przecięciem wstęgi i wystąpieniem Prezesa Zarządu marki Garrard Pana Erica Deardorffa.

Biżuteria i akcesoria oferowane w salonach Elluxus z pewnością zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki swojej wysokiej jakości i niepowtarzalnemu wzornictwu. Stanowią połączenie tradycji i nowoczesności, elegancji i najnowszych trendów, co sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno jako dodatki do codziennego stroju jak i na specjalne okazje.

Oprócz kolekcji damskiej, w ofercie ELLUXUS znajdziemy także akcesoria dedykowane mężczyznom – zapalniczki, torby, spinki do mankietów od S.T. Dupont oraz męską biżuterię marki Zancan.

Wyjątkowy wystrój prestiżowy salon dóbr luksusowych ELLUXUS uzyskał dzięki  projektowi wykonanemu przez włoską pracownię  architektoniczną, która wyszła naprzeciw najnowszym trendom wystroju wnętrz, tak by jeszcze bardziej uwydatnić piękno oferowanych dóbr.