Wrangler na zimę dla faceta – Keeps You Warm

Co to jest „Keeps You Warm”?

Keeps You Warm to motyw przewodni platformy projektowej dla mężczyzn Denim Performance na sezon jesień-zima 2014: wszystkie modele zapewniają maksymalną izolację termiczną.Wrangler wprowadza do swych dżinsów zaawansowaną technologicznie tkaninę Thermolite®, utrzymującą ciepło bez dodawania ciężkości odzieży. Thermolite® to puste w środku włókna, w których zamykane są cząsteczki powietrza, co zapewnia dodatkową izolację. Fasony, jak Greensboro, w wyglądzie i dotyku niczym nie różnią się od zwykłych dżinsów – nie ma mowy o dodatkowej ciężkości – a przy tym gwarantują uczucie ciepła.

Czy w sezonie jesień-zima 2014 również pojawią się dżinsy odporne na wodę?

Wodoodporna odzież okazała się niesamowitym sukcesem od momentu wprowadzenia Denim Performance w sezonie jesień-zima 2013. Tym razem w wersji wodoodpornej oferujemy sztruksy w odcieniach fioletu, czerwieni i pomarańczu, a także dżinsową kurtkę. Amatorom wodoodpornych dżinsów polecamy wykończenie Tributary w nowym, zwężanym fasonie Colton.

Czy w sezonie jesień-zima 2014 pojawią się nowe fasony?

Wrangler wprowadza nowy model Colton: są to dżinsy o prostej górze, luźniejsze w udach – dla mężczyzn o bardziej atletycznej budowie – jednak wyraźnie zwężane od kolan po kostki, by zapewnić nowoczesny wygląd. Wrangler prezentuje odświeżoną kurtkę dżinsową – model wzorowany na legendarnej 11MJ (noszonej przez Johna Lennona) z charakterystycznymi plisami, na których wyszyto nity. Kurtka z plisami występuje w trzech wykończeniach: sprany błękit z przetarciami, surowe indygo z tkaniną Thermolite® i wersja wodoodporna w zielonym odcieniu.

Jaka historia kryje się za kolekcją odzieży wierzchniej?

Odświeżona kolekcja odzieży wierzchniej Wrangler to połączenie zaawansowanej sportowej technologii z legendarnym dżinsem. W tym sezonie wydobywamy kwintesencję z naturalnych materiałów – ciepłej wełny, sztruksu i wysokogatunkowego, prawdziwego pierza. Natomiast Thermolite® zapewnia ciepło bez dodawania ciężkości odzieży. Jedna z kurtek wygląda jak blezer, a przy tym jest impregnowana wodoodporną powłoką i można ją zwinąć do niewielkich rozmiarów. Polar Explorer to 3 w 1 – wypełniona puchem parka, jednocześnie ciepła i nieprzemakalna. Odzież z kolekcji jesień-zima 2014 była testowana przez specjalistyczny instytut w USA: minimalne temperatury, w jakich sprawdza się dany model, są oznaczone na każdym produkcie.