Pelle Pelle – kolekcja jesień – zima 2014/2015

Pierwszy look book Pelle Pelle prezentujący cześć najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji ubrań postał w kolaboracji ze znaną i dostępną już w Polsce marką czapek 47 Brand. Klimatyczne zdjęcia zrobił przy pomocy aparatów analogowych SmokAnalog.pl. Miejscem ekspozycji najnowszej kolekcji oraz tłem do zdjęć były ulice miasta – centrum Warszawy, podkreślające miejski styl ubrań i dostosowanie ich do codziennego wygodnego trybu życia.

W rolę modela wcielił się Łukasz “Knopek” Konopka, jeden z najlepszych tancerzy hip-hopowych w Polsce, który jako pierwszy dołączył do ekipy Pelle Pelle.

Jesienno-zimowa kolekcja Pelle Pelle, która dostępna jest już w polskich sklepach to przede wszystkim ciepłe hoody, na których widnieje logotyp marki lub napis “High Rollers” naniesiony w różnych formach. Ponadto dostępne są longsleevy z motywami moro, crewneck z rękawami we wzór w bandany lub jednokolorowe klasyki z napisem Pelle Pelle Crew. Pelle Pelle oferuje również duży wybór spodni, od klasycznych jeansów o grubej grammaturze (jak na zdjęciach), poprzez bojówki, dresy, aż po baggy. Wśród dodatków znaleźć można ciepłe, klasyczne beanie, paski i portfele.

Wszystkie czapki typu snapback to produkty 47 Brand pochodzące z bieżącej kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj