Firma Verbatim wprowadza do sprzedaży lampy LED Natural Vision VxRGB naśladujące płomień świecy

LED_Candle_ChandelierFirma Verbatim zapowiedziała rynkowy debiut technologii LED Natural Vision VxRGB™, która jest dostępna w lampach świecowych (Classic B) i zamiennikach MR16. Premiera produktów odbędzie się na jednej z imprez europejskiej branży oświetleniowej, targach Lux Live, które 20 listopada rozpoczęły się w Londynie.

Lampy True Candlelight LED, wykorzystują technologię opracowaną przez Mitsubishi Chemical Corporation, macierzystą firmę spółki Verbatim. Dzięki niej lampy uzyskują ciepłe, nastrojowe światło o temperaturze barwowej 1900 K, a ich widmo światła oraz jasność zbliżone jest do płomienia świecy. Uzyskanie takiego efektu nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych lamp LED ani żarówek.

Lampa świecowa LED 2,5W VxRGB wyposażona jest w trzonek E14. Rodzina VxRGB Natural Vision obejmuje też lampę 6,5W MR16 Natural Vision LED o jasności 170 lumenów, współczynniku oddawania barw (CRI) równym 97 oraz skorelowanej temperaturze barwowej (CCT) wynoszącej 2950 K. W lampie MR16 LED z wiązką o kącie 25°, w której zastosowano unikatową mieszankę fosforów uzyskano wysoki współczynnik CRI ze zrównoważonym spektrum. Lampa zapewnia ciepłe światło i idealnie nadaje się do domów, sklepów detalicznych, galerii czy muzeów, wydobywając naturalne barwy oświetlanych obiektów. Dzięki optyce o szlifie brylantowym zapewnia równomierne, nieoślepiające światło.

LED Candle Graph ol– Technologia VxRGB firmy Verbatim została dobrze przyjęta przez wielu klientów i oczekujemy, że zainteresowanie modelami Natural Vision LED będzie równie wysokie co innymi modelami z oferty Verbatim. Naturalne, ciepłe światło oferowane w tych lampach w połączeniu z długim okresem użytkowania i energooszczędnością docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy – powiedziała Jeanine Chrobak-Kando, kierownik ds. rozwoju działalności, LED w rejonie EUMEA w firmie Verbatim.

Lampa Natural Vision MR16 LED wejdzie do sprzedaży na początku 2014 r., natomiast lampa True Candlelight LED jest już dostępna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj