Digel: Stylowa męska jesień

Digel_HW13_MOVE_01Czas zmierzyć się z chłodną aurą i uzupełnić garderobę o ciepłe, wygodne ubrania, ale jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami. Modną, stylową, a zarazem komfortową odzież znajdziemy w nowej jesienno-zimowej kolekcji marki Digel.

Szeroka gama kolorów i różnorodność współgrających ze sobą tkanin i detali to niewątpliwe zalety nowej kolekcji marki Digel. Znajdą w niej coś dla siebie zarówno panowie ceniący klasykę, jak i ci, którzy poszukują modowych smaczków i chcą być odrobinę awangardowi. W dodatku, projektanci firmy postanowili ułatwić mężczyznom wybór wprowadzając kilka linii stylistycznych. Na przykład GENTLE TRADITION, nawiązuje do stylu współczesnego angielskiego dżentelmena. Z kolei COMFORT GUYS skupia się na wzajemnej grze miękkich wełnianych tkanin kładąc nacisk na poczucie wygody i praktyczność. Dla młodych duchem mężczyzn, śledzących najnowsze trendy, najodpowiedniejsza będzie linia MOVE. W tym sezonie została ona wyodrębniona z kolekcji ogólnej. Ma teraz swój własny, niezależny charakter, co pozwoliło lepiej wyeksponować modne, współczesne tematy.

GENTLE TRADITION:

W tej kolekcji marki Digel jest wyraźnie zaznaczony angielski look i dżentelmeński styl. W centrum uwagi są sportowe marynarki i styl „college”. Brytyjski wdzięk został podkreślony kolorami natury. Kolory: ciemny granat i jasny atrament, oliwka, bogata i żywa gama odcieni karmelowego brązu, Bordeaux i jaskrawoczerwonego połączonego z kaktusową zielenią. Funkcję koloru rozjaśniającego pełni jasnoniebieski. Tkaniny: tweed, donegal, sztruks, cienkie i grube dzianiny.

COMFORT GUYS:

Marynarki i kurtki z miękkich, ciepłych tkanin w połączeniu z funkcjonalną i wygodną dzianiną odgrywają tu kluczową rolę. Priorytetem jest dobre samopoczucie. Kolory: odcienie szarości, takie jak srebrnoszary, średnio szary i melanżowany taupe w zestawieniu z antycznym różem – zadymionymi jasnymi odcieniami różu i niebieskiego. Funkcję koloru rozjaśniającego pełni biel. Tkanina: miękkie tkaniny wełniane, flanela, sztruks, dżersej, tweedowa wełna i puch, detale wykonane z futra, grube dzianiny.

MOVE PERFORMANCE:

Położono tu nacisk na styl „prawdziwego mężczyzny”, zawierający w sobie funkcjonalność ubrań biznesowych i zarazem wieczorowych – ciemną, połyskliwą elegancję udało się połączyć z elementami stylu steampunk. Kolory: odcienie kolorystyczne skupione wokół czerni, bakłażan, fioletowy i ciemny taupe pełnią funkcję kolorów bazowych, czerwony kolor Chianti i ultramaryna dodają delikatne akcenty. Tkaniny: aksamitna, połyskliwa faktura, efekty skrzenia się i migotania.

Kolekcje marki Digel są dostępne w sklepach mutlibrandowych oraz w salonie firmowym w Factory Outlet Annopol w Warszawie.