Płaszcze ARYTON na miarę Gwiazd – Kolekcja jesień zima 2013/ 2014

ARYTON Arkadia (2)Podczas spotkania w salonie ARYTON w Arkadii gwiazdy doceniły najnowszą kolekcję płaszczy, w której znalazły się nowe konstrukcyjnie projekty na nadchodzący sezon ze szlachetnych tkanin takich jak wełna dziewicza z dodatkiem kaszmiru czy wełna suri alpaka lub baby camel.

Nowy wizerunek marki ARYTON tworzy jej Dyrektor Kreatywna Patrycja Cierocka. Przy współpracy z zespołem projektantów oraz znaną stylistką Martą Kalinowską, powstała spójna koncepcja kolekcji Jesień-Zima 2013/14 i sesji zdjęciowej zrealizowanej przez duet Magdę Wunsche i Agnieszkę Samsel z udziałem zjawiskowej Karoliny Wąż. W trakcie spotkania modelki zaprezentowały limitowane wzory, takie jak pelisa z futra lisa wykończona białymi cekinami lub baskinka ze skóry strusia oraz klasyczne produkty marki.

Wśród zaproszonych gości obok znanych aktorek jak Urszula Grabowska, Maja Hirsch, Ewa Gawryluk i Anna Korcz, obecne były również osoby związane zawodowo z modą jak Katarzyna Sokołowska, Dorota Williams i Lidia Popiel oraz redaktor naczelne magazynów luksusowych, szefowie działów mody i blogerki.

Kolekcja ARYTON Jesień-Zima 2013/14 została w kwietniu zaprezentowana na Fashion Week Poland w Łodzi i zdobyła duże uznanie wśród dziennikarzy modowych i stylistów. Obecnie w salonach firmowych dostępna już jest bogata kolekcja, w której znajdują się również produkty uszyte według wzorów z pokazu i oznaczone metalowymi spinkami ARYTON ATELIER.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientek firma ARYTON rozpoczęła program Szycia na miarę, który będzie dostępny w kilkunastu salonach na terenie całej Polski. W ramach programu panie, które nie mogą dopasować standardowych produktów lub chciałyby wybrać inną tkaninę, będą mogły zamówić jeden z 35 wzorów w 23 dostępnych tkaninach. W ofercie znajdują się modele płaszczy, żakietów, sukienek, spódnic i spodni. Program pozwala na uszycie wybranego produktu ARYTON w skrajnych rozmiarach (poza standardowymi od 36 do 46) oraz dopasować go do nietypowej figury. W salonach oznakowanych na witrynie napisem Szycie na miarę dostępny jest katalog wzorów oraz próbki tkanin. Zamówienie jest realizowane w ciągu 14 dni.

ARYTON to polska marka rodzinna, która od blisko 25 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących elegancję, jakość i styl. Projekty ekskluzywnej marki charakteryzuje połączenie nowoczesnej klasyki z nutą oryginalności i najnowszych trendów. Luksusowe tkaniny, starannie zaprojektowane linie i najwyższa jakość krawiectwa, to gwarancja modnej i eleganckiej kreacji dla najbardziej wymagających kobiet. Obecnie firma posiada 30 salonów w całej Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj