MAN: Trendy RESERVED na sezon jesień zima 2013 – 2014!

DANDY NATURA

Inspiracją do tego trendu jest mężczyzna żyjący na pograniczu miasta i natury. Ciepła, naturalna paleta barw inspirowana kolorami ziemi. Kluczowym elementem trendu są swetry o różnorodnych fakturach i splotach. Pikowane kurtki oraz vesty, pozwalają na stworzenie warstwowej sylwetki, bardzo ważnej dla tego tematu. Całość dopełniają detale takie jak brązowe skórzane metki i drewniane guziki.

ELEGANT DARKS

Trend przedstawiający nowoczesną elegancję w garniturach. Wąska gama barwna bazująca głównie na czerni i szarościach. Znajdziemy w nim proste i minimalistyczne propozycje garniturów i płaszczy, które charakteryzują się bardzo dopracowanym detalem. Ważnym elementem każdej z tych eleganckich sylwetek jest klasyczna biała koszula.

PROJECTION

Trend przedstawiający mężczyznę jako miejskiego, aktywnego podróżnika. Bardzo ważna w trendzie jest swoboda poruszania się i wygoda użytkowania. Odnajdziemy tu ciepłe, obszerne, pikowane kurtki, bluzy i koszule w nowych odważnych kolorach i cięciach. Ważnym elementem kolekcji są zestawiane ze sobą mocne kontrastowe elementy i charakterystyczne nadruki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj