Rihanna odkrywa nowe kolory FENTY x PUMA

Po wielkiej wrześniowej premierze FENTY x PUMA, za sprawą której Rihanna ogłosiła powrót do współpracy ze sportową marką, przyszedł czas na kolejną odsłonę modelu PUMA Avanti. Po zebraniu masy pozytywnych recenzji, nowa dyrektor kreatywna nie kazała nam długo czekać, abyśmy ponownie mogli ujrzeć najnowsze efekty tej globalnej kolaboracji.

FENTY x PUMA Avanti Rihanna (1) FENTY x PUMA Avanti Rihanna (4) FENTY x PUMA Avanti Rihanna (3) 

FENTY x PUMA Avanti to niekonwencjonalna mieszanka dwóch ikon PUMA, łącząca wysokiej jakości sylwetkę skórzanego buta piłkarskiego King z podeszwą zewnętrzną tradycyjnego buta do biegania Easy Rider. Avanti to modne podejście do trendu piłkarskiego, inspirowane materiałami i kolorami sportów vintage. Druga odsłona Avanti będzie dostępna w kolorze ciemnego mirtu oraz granatu, w rozmiarach męskich, damskich i dziecięcych.

FENTY x PUMA Avanti Rihanna (2)

FENTY x PUMA Avanti RihannaObie wersje kolorystyczne są wyposażone w skórę impregnowaną olejem, skórzany pasek ze skórzanymi lamówkami utrzymany w tej samej tonacji, złote końcówki sznurówek i wytłoczone logo FENTY na języku. Drugi drop modelu FENTY x PUMA Avanti jest już dostępny w sklepie PUMA.com i u wybranych sprzedawców detalicznych.