Swarovski i SKIMS tworzą iskrzącą symfonię blasku i stylu

Swarovski x SKIMS7 listopada 2023 roku, świat mody stanie się świadkiem narodzin wyjątkowego mariażu dwóch ikon luksusu i nowoczesności – Swarovski i SKIMS połączą swoje siły, prezentując kolekcję, która wprowadzi blask do garderoby każdej kobiety. Swarovski x SKIMS to zjawiskowe połączenie raffinato biżuterii do ciała i odzieży, które zadebiutuje w nowo otwartym flagowym butiku Swarovski na prestiżowej Fifth Avenue w Nowym Jorku oraz wirtualnie na skims.com.

To spotkanie gigantów przemysłu mody jest przesiąknięte nie tylko luksusem, ale i wspólnym przesłaniem empowermentu i indywidualności. Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywna Swarovski, podkreśla, że marzeniem marki było stworzenie kolekcji, która umożliwia kobietom wyrażanie siebie poprzez biżuterię i odzież. „Nasza kolekcja to hołd dla ciała i dla odwagi kobiet, które nie boją się pokazać swojej niezależności i stylu,” mówi Engelbert.

Kim Kardashian, współzałożycielka i dyrektor kreatywna SKIMS, widzi w tej współpracy szansę na celebrację kreatywności i dodanie codziennemu ubiorowi nieco blasku. „Elementy te są spełnieniem marzeń. Uwielbiamy to połączenie kultowych kryształów Swarovskiego z ulubionymi projektami SKIMS,” mówi Kardashian, zapowiadając, że kolekcja będzie równie bliska sercom miłośników mody, jak jest jej samej.

Kampania reklamowa Swarovski x SKIMS, uwieczniona przez słynnego fotografa Mert’a Alas’a, ukazuje Kim Kardashian w serii zdjęć, które doskonale odzwierciedlają luksus i kreatywność stojącą za kolekcją.Swarovski x SKIMS 2

W kolekcji znajdziemy kryształową biżuterię do ciała, która może być noszona na wiele sposobów, tworząc unikatowe zestawienia. Biżuteria inspirowana jest kolekcją Millenia i może być stylizowana zarówno na wierzch, jak i pod ubraniem, tworząc kompleksowe ensembles z chokerami, naszyjnikami i bransoletkami. Każdy element kolekcji został wykonany ręcznie z niezwykłą precyzją, oferując nieporównywalne piękno i blask.

Ubrania z kolekcji Swarovski x SKIMS prezentują szeroki wachlarz sylwetek zdobionych kryształami, które można dostosować do swojego stylu i okazji. Projektowane z myślą o pewności siebie i komforcie, wykonane z charakterystycznych dla SKIMS tkanin, które idealnie dopasowują się do ciała, projekty te są zarówno funkcjonalne, jak i olśniewające.