Najnowsza kolekcja NAGO Diagonal

NAGO po raz kolejny udowadnia, że możliwe jest tworzenie ubrań, które są wygodne, ponadczasowe i pozwalają na skompletowanie garderoby na każdą okazję. Kolejną mini-kolekcją marka przypieczętowuje swoje zrównoważone podejście do projektowania. Najnowsze projekty zostały uszyte z diagonalu – innowacyjnego materiału, który stanowi ekologiczną odpowiedź na klasyczny dżins. To początek prawdziwej rewolucji.

Diagonalowa kolekcja NAGO to wygodny minimalizm. Proste, uniwersalne formy świetnie dopasowują się do wielu typów sylwetek. Jak przy każdej kolekcji, tym razem również użyto wyłącznie najwyżej jakości certyfikowanych materiałów, które oprócz trwałości, gwarantują także niezwykły komfort noszenia.

Diagonal to wysokogatunkowa, charakteryzująca się niezwykłą wytrzymałością tkanina ekologicznego pochodzenia, która dołączyła właśnie do grupy przyjaznych dla środowiska materiałów oferowanych przez NAGO. Konsumenci, którym los naszej planety nie jest obojętny, docenią, że do produkcji materiałów użyto bawełny organicznej, pochodzącej z upraw wolnych od nawozów, pestycydów i herbicydów, a w samym procesie zużywane jest mniej wody niż przy uprawie zwykłej bawełny. Materiał ten z powodzeniem może stanowić ekologiczną alternatywę dla popularnego dżinsu.20210313_BORYS_NAGO_0941 20210313_BORYS_NAGO_1100 20210313_BORYS_NAGO_2227 20210313_BORYS_NAGO_2452

W nowej kolekcji NAGO pojawiły się spodnie, klasyczne bermudy, jak i bardziej sensualny model ołówkowej, dopasowanej spódnicy. Wszystkie nowości zostały uszyte z materiału w kolorze onyx black lub unbleached. Ten ostatni to tkanina, która nie została poddana procesowi farbowania ani wybielania, materiał ma surowy charakter i widoczne są na nim z bliska naturalne nitki ciemniejszej bawełny. Niespodzianką, którą marka przygotowała dla swoich Klientek tej wiosny są również dwa modele kapelusza. Nakrycie głowy posłuży jako stylowy element stylizacji i ochrona przed wysokimi temperaturami podczas słonecznych dni spędzanych na świeżym powietrzu.

Kredyty do zdjęć:

Zdjęcia: Borys Synak

Modelki: Karolina Warzecha, Natalia Napieralska

Make-up i włosy: Emil Zed

Stylizacja: NAGO