Simple Life od marki Born2be

Odradzająca się fascynacja naturą stała się inspiracją do stworzenia kampanii Simple Life marki Born2be, która propaguje życie z dala od zgiełku miasta. Przyjrzenie się sobie i swoim potrzebom stało się fundamentalną wartością, która w aktualnej rzeczywistości nabiera jeszcze większego znaczenia.

Najnowsza kampania Simply Life marki Born2be skupia się na odnalezieniu spokoju i harmonii w pandemicznej rzeczywistości, które jak się okazuje są  tuż obok. Ta idea ma łączyć ludzi, kreować przestrzeń komunikacji, a także pozwolić im zreflektować się nad tym, co ważne tu i teraz. Wiosenno-letnia kolekcja Born2be to głównie inspiracja naturą, ale również pokazanie zależności między modą, przyrodą a aktualnymi wydarzeniami. Motyw przynależności do natury jest więc tu kluczowym aspektem.Simple Life marki Born2be (2) Simple Life marki Born2be (3) Simple Life marki Born2be (4) Simple Life marki Born2be (5) Simple Life marki Born2be (1)

Powrót na łono natury to zwiewna, ale utrzymana w jednej palecie kolorystycznej garderoba. Nie brak tu ciepłych kolorów ziemi oraz denimu. Damska kolekcja składa się z delikatnej garderoby, przykuwającej uwagę kolorami ziemi oraz ultra modną kratą. Dodatkowo marka wykorzystała motyw przeciwieństw, łącząc lekkie tkaniny z oversizowymi elementami, tworząc tym samym mocne, charakterystyczne stylizacje jak w przypadku denimowych stylizacji. Born2be na ten sezon proponuje m.in. koronkowe espadryle, tenisówki oraz eleganckie czółenka. Damskie kroje połączone w palecie neutralnych barw pozwoliły na niepowtarzalną kompozycję outfitów inspirowanych naturą.

Kolekcje dla mężczyzn charakteryzują kroje w swobodnych i komfortowych stylizacjach. Ciepła, neutralna kolorystyka nadaje garderobie nieco miejskiego luzu. Całość uzupełniona jest o propozycje męskich tenisówek- pasujących niemal do  każdej stylizacji.